Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PatryqM393
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przestrzeni jest bardzo mało jak na sedana. Bardzo niskie osoby nie powinny mieć dużych zastrzeżeń, ale jeżeli mamy 185cm wzrostu i chcemy wygodnie usiąść za kierownicą, to nawet najmniejsza osoba nie usiądzie za fotelem kierowcy. Miejsce pasażera też nie zachwyca, bo według mnie mogli by zrobić więcej miejsca na nogi. Dodam, że na tylnej kanapie przestrzeń nad głową ogranicza dach, a będąc wysoką osobą łatwo zahaczyć głową o nawet o...
~jar766
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z przodu ogrom miejsca dla osób ok 180-190, choc nisko poprowadzona deska rozdzielcza sprawia że kierowca opiera o nią kolano prawe kolano. Regulacja kierownicy umożliwia 100% dobranie odpowiedniej i wygodnej pozycji za kierownicą. Siedzi się wysoko, a fotele są dośc dobrze wyprofilowane i dobrze trzymają, choc brakuje mi troszke podparcia dolnej części pleców.
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jest ok, często jeździmy w 4 osoby dorosłe - nie jest to luksus, gdzie da się wysiedzieć 8 godzin w aucie bez większych przerw jako jeden z dwóch lub trzech pasażerów z tyłu,ale jako kierowca lub pasażer z przodu jak najbardziej.
~nata88
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jak już wcześniej wspomniałam na swoim profilu przestrzeń wewnątrz samochodu jest dość obszerna tak dla kierowcy jak i pozostałych pasażerów. Bagażnik także sporo w sobie mieści, więc i tutaj nie mam nic do zarzucenia.
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ogólnie dobrze, ale mógłby być szerszy - jadąc z pasażerem na pierwszym siedzeniu muszę go pilnować, żeby się nie rozpychał, bo przeszkadza podczas wrzucania biegu...
~PanJan
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z przodu jest dużo miejsca. Deska jest dosyć wysoko i nogi się doskonale pod nią chowają. Z tyłu normalnie, to nie limuzyna, ale da się wysiedzieć.
~Wowo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wożę wszystko co chcę. Koszmarne zawiasy w bagażniku, przecież są dobre sprawdzone sposoby otwierania pokrywy bagażnika
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Dość sporo przestrzeni wewnątrz auta, poza mankamentem opisanym w punkcie "Ergonomia".
~borubar
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Sporo miejsca i duża przestrzeń nad głowami nawet dla wysokich pasażerów. Bagażnik pojemny.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
6,6
7,9
~Lajkonik
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo dużo miejsca. Czteroosobowa rodzina może bez problemu wyjechać na wczasy.
Chevrolet Aveo T250 Sedan