Oceny Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011

Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011

~Autorytarna
Chevrolet Aveo T250
bardzo dobry samochód, dla rodzinek z dziećmi, które spłacając kredyt na mieszkanie potrzebują niezawodnego wygodnego auta, na zakupy i wyjazd do rodziny czy za miasto, dobre też dla starszego małżeństwa. A całokształt psuje malusieńkie 14 cali - śmiesznie trochę wygląda autko na tak małych kołach.
2,5
~PatryqM393
Chevrolet Aveo T250
Ogólnie samochód ten jest kiepski. Nie ja kupowałem to auto, ale mogę powiedzieć jedno. Jeśli ktoś mówi, że to dobre auto, to albo jest nienormalny, albo po prostu nie jechał nigdy \"prawdziwym autem\" i nie wie co to prawdziwa przyjemność z jazdy i wygoda podróżowania. Np. ktoś kto przesiada się z Fiata 126p na Aveo.
~zawiedziony
Chevrolet Aveo T250
auto bez żadnej tradycji bo tego klona deuta nie można porównać do prawdziwego chevroleta.Kilka lat na rynku i dowidzenia.Silnik nienajgorszy tylko ciekawe jak z jego żywotnością musieli zainstalować trochę nowszą konstrukcję ze względu na normy .Samochód brzydki , słabo wyposażony z tandetnymi plastikami żle spasowanymi.Cena podstawowa z metalikiem bez promocji prawie 40 000 też niie jest ciekawa.Mam okazję użytkować ale osobiści bym tego...
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
5,1
7,9
~Lajkonik
Chevrolet Aveo T250
Ogólnie polecam samochód. W tej cenie i z takim wyposażeniem to jedynie można Dacie kupić, ale Chevrolet to marka General Motors. Jak komuś jest obojętna estetyka to może Dacie Logan kupić. Za cenę jaką proponuje Chevrolet to raczej nikt nie kupi auta renomowanej marki z takim wyposażeniem. Jeżeli nie jesteś snobem to to auto jest dla Ciebie.
~pablo
Chevrolet Aveo T250
Fajny samochód do niezbyt intensywnej eksploatacji. Idealny do jazd miejsko-podmiejskich i przebiegach rocznych do 15 tys. km. Dość solidny samochód z niestety kilkoma brakami w wykończeniu szczególnie wnętrza (np. źle spasowane elementy boczków drzwi). Na plus oszczędny silnik i niewygórowana cena (przy uwzględnieniu rabatów) oraz 3 letnia gwarancja (Fiat czy Dacia ciągle upiera się przy 2 latach).
~nata88
Chevrolet Aveo T250
1 poduszka powietrzna (dla kierowcy), ABS, felgi stalowe 14\" , wbudowane radio/CD (nie podoba mi się to, że działa tylko wtedy gdy kluczyki są w stacyjce - tak, wiem że to dla bezpieczeństwa), 4 głośniki, podobno system ISOFIX do mocowania fotelika dziecięcego (nie wiem, nie sprawdzałam jak to działa)
~Martino
Chevrolet Aveo T250
Bardzo dobry stosunek ceny do wielkosci samochodu. Juz od chwili wprowadzenia do sprzedazy bardzo mi sie spodobal i gdy dotychczasowy samochod zaczal szwankowac od razu wiedzialem jaki bedzie moj nastepny. Za podobna kwote moglem kupic np. fabie lub punto ale wtedy jezdzilbym samochodem jednym z wielu a spotkac drugie takie samo aveo na ulicy nawet w Warszawie to sztuka, czesto zartuje ze spotykam wiecej q7, x5 czy ml niz mojego chevi...
~jar766
Chevrolet Aveo T250
Świetny całkiem duży mały samochód, który jest jak na mój gust bardzo ładny i przede wszystkim nie tak bardzo oklepany jak wszystkie punta,astry 2 itp. Jakośc wykonania tez na bardzo wysokim poziomie jak na tą klasę. Bardzo cichy i ekonomoczny, na dojazdy do pracy, jak i na wyjażd na wczasy z rodzinką:)
~borubar
Chevrolet Aveo T250
Jestem zadowolony. W tej klasie samochodów to dobra propozycja za niewielką cenę. Trzeba oczywiście wiedzieć czego się oczekuje od samochodu i za ile. Za nieco ponad 30 tys mam kawał samochodu z niezłym silnikiem, i nie jest to Fiat.
~thk
Chevrolet Aveo T250
Na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Podobno awaria sprzęgła to rzadkość, zobaczymy co dalej.
Chevrolet Aveo T250 Sedan