Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Moim zdaniem najsłabszy element. Mając porównanie do wielu innych aut podobnego segmentu, zawieszenie przednie jest bardzo słabej jakości. Kilkukrotnie wymieniane były łączniki stabilizatorów, oba wahacze (jeden dwukrotnie) i inne elementy. Tutaj zawsze jest coś do zrobienia. Auto jednak jeździ głównie w mieście (50% przebiegu), czasem poza miastem (40%) i wjeżdża na drogi nieutwardzone (ok. 10% przebiegu).
~Daniel T
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Do dzisiaj wydawało mi sie ok, jednakże po 2600 km po dziwnych odgłosach z przodu auta udałem sie do serwisu, gdzie okazało się iż jest to wina łącznika stabilizatora, ktory po 2600 km nadaje sie do wymiany!!! Pytanie czy jest to przypadek, czy podobne dziwne usterki nieadekwatne do wieku i użytkowania auta będą pojawiać sie częściej - daje to do myślenia.
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Świetny kompromis pomiędzy komfortem, a precyzją prowadzenia. Naprawdę. Miałem sporo aut, od Escorta począwszy, przez Octavię II, a na obecnym Sceniku III skończywszy i powiem szczerze, że naprawdę dobrze się to auto prowadzi. Dobre czucie drogi, dobrze dobrana siła wspomagania, dobrze wiadomo gdzie są koła...
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Fajne autko, dość sztywne, ale pewne w prowadzeniu. Nie ma problemu przy żadnej prędkości, nie kładzie się w zakrętach. Niestety przy przejeżdżaniu przez progi zwalniające to uczucie jazdy taczką... Żeby nie być gołosłownym to powiem, że ze względu na wykonywany zawód jeżdżę wieloma samochodami z wypożyczalni...
~ŁukaszK
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Samochód prowadzi się pewnie i bezpiecznie, szczególnie na 17 calowych kołach, które używam w lecie. Auto jedzie stabilnie nawet przy maksymalnych prędkościach rzędu 180-185 km/h. Całość ma dość nadsterowną charakterystykę.
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jest dobrze. Na tyle komfortowo, ze zeby nie bola i na tyle sztywno, ze sie fajnie sklada w zakrety. Zawieszenie przcuje zaskakujaco cicho. Do jazdy typowo miejskiej przydalaby sie nieco wieksza zwrotnosc / promien skretu.
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
kontrola trakcji , doskonałe rozłożenia siły ciezkosci , wpomaganie komputerowe przy poslizgach i naglych hamowaniach . JESTEM PEWNY ,ZE JA I RODZINA JESTEŚMY BEZPIECZNI :)
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi i pewnie trzyma drogi. Grube opony w połączeniu z dobrym zawieszeniem dają bardzo dobry komfort jazdy nawet po naszych polskich dziurach:)
~mizi
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Ciche zawieszenie fajnie tłumi nierówności.nic nie dobija.trzyma się drogi poprawnie. Jeździłem wcześniej skodą to strasznie tłukło dobijało.
~Justyna
Hatchback 5d 1.3D 75KM 55kW
Precyzyjne prowadzenie, także z powodu seryjnych opon z wyższej półki (Continental), nic nie stuka, nie dobija. Prowadzi się pewnie.
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d