Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d (36)

~Krzysiek
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Generalnie auto bardzo przyjemne. Od początku w moich rękach, stuka 8 rok. Auto jest zaskakująco dobre, ma oczywiście wady, wynikające głownie z charakteru auta (raczej miejskie) oraz cięcia kosztów które są do zaakceptowania. Niestety, nie jest to auto bezproblemowe. Wersja LTZ. Uważam to za bardzo udane auto, przeszkadza bardzo wycofanie się Chevroleta z Polski, ogranicza sensowność serwisowania w ASO i również zwiększyło koszty serwisu....
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Bardzo dobre auto do jazdy miejskiej wręcz idealne:)Sprawdzi się również podczas wyjazdów dla małej rodziny:) Pali dokładnie tyle ile powinien palić samochód z tym silnikiem, bardzo duży komfort jazdy nawet na naszych dziurawych drogach, bogate wyposażenie w wersji LT+ przy korzystnej cenie, dużo miejsca w środku, przyjemne prowadzenie, duży dwu poziomowy bagażnik. Polecam bardzo:)
~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Naprawde, same pozytywy. Auto wyglada zadziornie, acz bardzo atrakcyjnie dla oka. Dzieci bardzo je lubia.
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Stosunek jakość / cena trudny do pobicia. Za wydane pieniądze otrzymuje się dobrze jeżdżące aut, które nie pochłania jakichś nieprzytomnych ilości paliwa. No i wygląd auta - doprawdy korzystna odmiana, auto zwraca uwagę i powoduje, że przechodnie potrafią się zapatrzeć :)
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jestem bardzo miło zaskoczony, autko warte ceny, płyta podłogowa jest współdzielona z Oplem Mokką i nowym Oplem Corsą który dopiero pojawi się na rynku. Chevrolet powinien zmienić nazwę, bo Aveo kojarzy się z autkiem produkowanym na Żeraniu (Daewoo Kolos), a nowe Aveo nie ma nic wspólnego ze swoim starszym bratem.
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Auto zakupiłem w salonie , wersja LT+ (cena 41000) to co posiada w wyposażeniu za tą cenę przewyższa standardy i ceny dzisiejszych propozycji dealerów . tak więc drodzy dealerzy brak szacunku do klienta oferując to co ja mam w wyposażeniu za 30 tys wiecej ...
~sebastian
Hatchback 5d 1.6 115KM 85kW
Pierwsze co to ludzie niech przestaną dodawać komentarze że samochód jest paliwożerny skoro dopiero co zdążyli odebrać go z salonu i przejechać nim raptem 500 lub 1000km. Każdy samochód gdy jest nowy musi się dotrzeć!!! O spalaniu możemy mówić dopiero po kilku tys przejechanych kilometrów. Autko bardzo atrakcyjne i orginalne. Wzbudza ciekawość wśród przechodniów i innych kierowców. Silnik pasuje do tego samochodu, ale liczyłem na 1.4 turbo...
~Justyna
Hatchback 5d 1.3D 75KM 55kW
Duże, nowoczesne, bezpieczne auto. Kupione w salonie jako nowe w cenie starej Skody Octavii.. Porównuję z Octavią, bo to ta sama klasa wielkości wnętrza i podobnie usytuowana marka.
~GrubyMisiu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Generalnie bardzo fajne auto segmentu B. Rewelacyjny stosunek cena/"ilość auta".
2,6
~Niezadowolony właściciel Chevroleta Aveo
Hatchback 5d 1.6 115KM 85kW
Silnik, zawieszenie, właściwie to każdy układ ma ciągle awarie. Nieustannie trzeba coś w nim naprawić, bo ciągle pojawia się coś nowego. Części trudno dostępne, długo trzeba czekać, a przede wszystkim strasznie drogie, nie polecam tego auta, nigdy więcej nie kupię samochodu marki Chevrolet!!!
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d