Lista ocen Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW od 2011 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Silnik działa bardzo dobrze:) Auto nie dusi się nawet na niskich obrotach, w mieście przyspieszenie jest bez zarzutu, w trasie jak na 86 KM całkiem przyzwoicie, nie ma problemów z dogonieniem ciężarówki, wyprzedza się bez obaw i strachu. Silnik nie zużywa praktycznie oleju ani innych płynów eksploatacyjnych.
~Happytom
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Pierwsze co rzuca się w uszy to cicha praca silnika; kultura pracy bez zarzutu. Widać że inżynierom zależało na dobrym wytłumieniu wnętrza. Decydując się na silnik 1.2 nie oczekiwałem cudów odnośnie przyspieszenia tak więc nie odejmuje za to oceny- do sprawnego poruszania się w zupełności wystarczy.
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
przypominam auto od 4 lat z salonu . Praca silnika bez zarzutów baaardzo kulturalna cichuteńka przy katowaniu czasem małego 1.2 w benzynie. nic nie robiłem przy nim i nie zanosi się długo na jakiekolwiek ingerencje..
~Michał
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
W miarę oszczędny i bezawaryjny silnik od Opla Corsa. Nawet czuć przyśpieszenie. Największy plus za rozrząd na łańcuchu! 5 gwiazdek w tej klasie samochodów.
~mizi
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
silnik cichy, pali mi po Warszawie około 7-7,5litra to uważam jak na miasto to normalnie.W zimę odpala bez problemów.
~Daniel T
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
szału to nie ma, faktycznie porównując silniki disla różnica duża.
~hanssolo
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Mały ale żwawy, daje rade po miescie i na trasie
~renjusm
Pracuje cicho, bez zarzutu