Lista ocen Chevrolet Camaro (72)

~Adrian
Coupe 3.8 i V6 203KM 149kW
Przy pojemności 3.8 a tylko 200KM ten silnik wogóle się nie męczy. Przez to że silnik jest mocno cofnięty auto naprawdę fajnie się prowadzi. (Silnik)
3,5
~czyryca@poczta.onet.pl
Coupe 2.8 103KM 76kW
Mam to co chciałem i jestem zadowolony, choć już myślę o V8 - ta zmiana jest pewna.
~aurora65@wp.pl
Coupe 5.7 i V8 275KM 202kW
auto ma nie długo, ale w amerykańskich wozach siedzę caly czas i zawsze jednocześnie mam kilka sztuk, jeśli chodzi o Camaro to egzemplarzktóry mi się trafił, jest modelem jubileuszowym, z pelnym wyposażeniem targa, automat, skóry, system audio BOSE ze zmieniarką na 12cd i wiele innych
~Lama187
Coupe 3.8 i V6 203KM 149kW
jak dla mnie wspaniale, oczywiscie o jezdzie w 4 osoby nie ma co marzyc ale to auto ma sluzyc dla 1-2 osob na weekendowe wypady badz do jazdy do pracy a jezdzi sie super
~SZAKAL Z KIELC
Coupe 5.0 218KM 160kW
Tak pioeknego auta nieznajdzie!! Jest to auto z dusza swoim charakterem!! i mysle ze jak dla mnie piekne camaro 3 gen!! stawiajac przy mercedesie wartym 250,000,000 tys zl!! to i tak dla mnie merol to dno!! camaro niema porownania z zadnym autem pod katem wygladu!!, jakosci i takiego klimatu jakie daje camaro!!! Nie ma!!! Samochod przynajmniej moj pali w miescie 13 litrow !!! przy jezdzie zgodnej z przepisami zdazaja sie waryjacje!! takze...
~tomekk
Coupe 3.4 i V6 160KM 118kW
przepiekny samochod, ma bardzo duzo zalet i jesli nie przeszkadza Ci podlubac od czasu do czasu to polecam
~V8
Coupe 5.0 218KM 160kW
Jest to wspaniały samochód dla prawdziwych maniaków.
~LeVy www.camaro.zax.pl
Coupe 5.0 218KM 160kW
te auta trzeba poprostu kochac jak juz ktos to napisal to jest hobby/pasja
3,6
~Greg
Coupe 5.7 i V8 275KM 202kW
Nie wiem czy jest drugie auto z takim samym stosunkiem frajdy/ceny. Chcesz sie cieszyc zyciem i poczuc wolnosc? Kup Camaro. Chcesz sie poczuc jak emeryt? Kup Skode.

Usterki Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Chevrolet Camaro V
Coupe 6.2L V8 432KM 318kW
skrzynia manualna daje większą kontrolę w tym samochodzie, ale biegi nie wskakują idealnie płynnie. (Skrzynia biegów)
Chevrolet Camaro