Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan (38) - Ergonomia

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smarek
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
W porównaniu do Mitsubishi jest o niebo lepiej, wszystkie przyciski z zasięgu ręki, nie trzeba się pochylać albo gimastykować, fotel regulowany w różnych płaszczyznach, bardzo wygodny, szczególnie w długiej trasie (nie bolą plecy, jest bardzo dobrze wyprofilowany). Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach w wystarczającym zakresie, zarówno dla osób wysokich, jak i niskich. No i wszystko intuicyjne, po krótkim poznaniu auta można przełączać...
~Leszek 1973
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Wg mnie bardzo wygodne i dobrze wyprofilowane siedzenia nie odczuwałem w nich zmęczenia na długich trasach. Przełączniki rozmieszczone dość intuicyjnie i bardzo szybko idzie je opanować. Jedynie pokrętła nawiewu i klimy wg mnie troszkę za duże i za nisko umieszczone bo idzie je trącić kolanem i bezwiednie zmienić ustawienie.
~Diego23
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Wszystko jest pod ręką- schowek pod radiem jest za mały nawet na niewielki telefon wiec tylko klucze lub mały drobiazg może sie tam znajdować. Na szczęście obok hamulca ręcznego sa dwa capholdery gdzie monża wrzucić większe drobiazgi. Na bokach drzwi wejdzie nawet duża butelka wiec bez zastrzeżeń.
~Spatz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Trochę za małe przednie fotele-może amerykańscy koreańczycy powinni zatrudnić do testowania chociażby europejczyków, a nie 160 cm -\"wyrośnietych\" kierowców. W sumie auto 4 miejscowe-środkowa deska obleczona tkaniną nie jest na dłuższe jazdy ciekawym rozwiązaniem.
~Kornik
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Deska rozdzielcza jest świetna. Wszystko na swoim miejscu, a do tego ładnie zaprojektowane. Można tylko kolanem zachaczać o pokrętło temperatury i niechcący ustawiać ciągle na zimne. Materiały przeciętne, ale nic nie trzeszczy. Szary plastik wygląda tandetnie. Lepszy byłby czarny.
~Warszawiak
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Bardzo wygodna pozycja za kierownicą. Siedzi się nisko podobnie jak np w golfie, duże wygodne fotele, poza tym wszystko na swoim miejscu. Minus za archaiczne zawiasy klapy bagażnika w sedanie, cóż nie można mieć wszystkiego za tą cenę.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Bardzo fajny kształt deski rozdzielczej.Wszystkie przyciski i pokrętła dobrze rozplanowane. Niestety, dużo twardych i tanich plastyków co przy tej cenie auta nie powinno być zaskoczeniem. Na szczęście spasowanie jest dobre, nic jeszcze zbytnio nie trzeszczy.
~Stefan
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Jakieś tam schowki są, jest też parę przycisków ale dla mnie ten podpunkt nie ma większego znaczenia. Jedyny plus taki, że zegary są zabudowane toteż "mamusia" albo żona nie wiedzą ile na prawdę jedziesz.
~laki
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Ogółnie jest nieźle. Wiem co mówię bo dopasowywałem rodzinę do wielu różnych aut. Drażnią mnie gigantyczne zawiasy. Schowek akurat przy prawym kolanie czy mini rozsuwany podłokietnik który wiecznie wraca do pozycji wyjściowej.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Sedan
11,1
10,4
~Lukasz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Bez zastrzeżeń. Wszystko jest na swoim miejscu, sporo schowków, ruchomy podłokietnik aczkolwiek bez blokady przez co od razu się cofa (nie wiem czy to standard czy może mój egzemplarz ma uszkodzony).
Chevrolet Cruze Sedan