Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi (139) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~torrevado@vp.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak już pisałem, po włączeniu zapłonu prawie nie słychać silnika. Zabawnie się robi jak po dłuższej jeździe np w trasie trzeba zatrzymać się przy zamkniętym przejeździe kolejowym. Miałem już sytuacje że chciałem włączyć włączony silnik hehe. Ogólnie pomruk miły dla ucha. W Fabii przekroczenie 120km/h powoduje mocny wzrost głośności silnika, tu czegoś takiego nie ma. Głośność wzrasta liniowo, i jest to hałas naprawdę znacznie lepszy dla ucha.
~Detalowy
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Auto budżetowe to nie wiem co sie można tutaj spodziewać. Jest głośno. Na trasie po 120 słychać wszystko silnik najgłośniejszy i wydaje mi sie ze przez silnik jest w aucie tak głośno. Słabe wyciszenie komory grodziowej. W miejscie do 100 jest znośnie. Słabe wygluszenie zawieszenia slychac jak tam dziury odwiedzamy no ale nie jest to bmw chodz jak jezdzilem ciotki aurisem to tez slychac bylo zawieszenie.
~mattspinjoma-pl@t-online.de
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Głośne jest tylko zawieszenie kół przy pokonywaniu dołków. Dla mniej jest to normalne, że przy prowadzeniu auta z predkoscią rzędu maksymalnej jest w nim głośno.Jak ktoś pisze ,że jadąc Lacetti 1,4 z prędkościa 140 jest mu głośno to moja propozycja niech sie przesiądzie go Golfa TDi. tam nawet radio nie pomaga. hi hi hi
~Lancetnik
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
O wyciszeniu napisałem wyżej. Niewątpliwie duża wada to koreańskie opony. Mnie sie trafiły Kumho - chyba gorzej nie może być, teraz już są Hankooki ale niewiele lepsze. Poza tym rozmiar jest dość nietypowy a co za tym idzie opony są dość drogie. Żaden polski producent nie produkuje opon w wymiarze 195/55R15!!!!!
~zetfed
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak dla mnie silnik wyciszony dobrze, znacznie lepiej niż np. w astrze II. Nieco gorzej wyciszone zawieszenie, dokuczliwe mogą być szczególnie karby czy uskoki w jezdni, ale może to być wina opon. Ale bez przesady, we wspomnianej strze II nie jest wiele lepiej.
~Luk
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Silnik głośny na wysokich obrotach, ale to akurat da się przeżyć. Problemy miałęm z tylnią półką i kanapą które na wybojach grały isnty koncert perkusyjny, Wyciszyłem sobie to własnymi metodami. Trochę trzeszczy mi coś w okolicach kokpitu, trzeba bedzie pojechac do serwisu.
~raspator
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak samochód pracuje na biegu jałowym to człowiek się zastanawia czy jest zapalony, czy nie. Do 120 km/h nie trzeba podnosić głosu. Maksymalnie jechałem nim 160 km/h ale nie oszukujmy się nie jest to samochód do takiej jazdy. Trzeba uważać na podmuchy wiatru.
~chevy_73
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Silnik głośniejszy powyżej 3,5-4 tys. obrotów; wyrażnie słychać uderzające o błotnik małe kamyczki wypadające z pod kół na jeżdzie po żwirze albo zapiaszczonym asfalcie. Słychać również, jak do bagażniku wrzuci się coś luzem i to póżniej lata.
~jezz
Kombi 2.0 SOHC 16v 121KM 89kW
Żadnych zastrzeżeń póki co. Kultura pracy tej jednostki znakomita! Przy 160 km/h trzeba podkręcić radio jedynie o 1 stopień w skali - poza tym, szum wiatru (ewentualnie opon). Plastiki trochę trzeszczą czasem:P
Dziennik kosztów dla Chevrolet Lacetti Kombi
11,2
~terry222@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Przeciętnie i to bardzo. Głośno robi sie w okolicach 100 - 120 km/h, a potem to już męczarnia. Plastiki skrzypią, zwłaszcza w niskich i wysokich temperaturach. Dobry system audio, no ale on nie jest po to, aby wygłuszać niedoróbki.
Chevrolet Lacetti Kombi