Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi (141) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grabpa
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Nie mam absolutnie wrażenia, że jest to taniocha. Za te cene dostałem więcej niż się spodziewałem. Porządne auto z bardzo dobrym wyposażeniem. Zobaczymy jak się bedzie spisywać w miarę upływu lat i kilometrów.
~Matheo z Łodzi
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jakość europejska, cena koreańska. Naprawdę wiele nie można zarzucić Lacetti jesli chodzi o jakość montażu i materiałów. W porównaniu np z Astrą II Classic, Chevrolet ma się czym pochwalić.
~zibi
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
za 53tys. auto z klimą ABS-em dwoma poduszkami centralnym zamkiem czterema szybami el. w lakierze metalik z trzyletnia gwarancją to całkiem niezła propozycja dla przeciętnej niezamożnej rodziny
~raspator
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jeśli komuś nie zależy na szpanie a miał już wątpliwość przyjemność kradzieży samochodu to polecam. Nie wyróżnisz się z tłumu ale dojedziesz gdzie zaplanowałeś.
~Egon
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
W takiej ocenie zdecydowanie maks. Przy cenie, którą zapłaciłem (wyprzedaż rocznikowa), i przy porównaniu do konkurentów wypada bardzo dobrze. Cieszę się z tego auta.
~terry222@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Niska cena nabycia z bogatym wyposażeniem - wysokie koszty eksploatacji (PALIWO), długi okres oczekiwania na części zamienne (do 6 tygodni, a miało być krótko), taki sobie serwis.
~Romik
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Miałem do wydania okresloną kasę. Jeśli kupiłem lacetti - czyli dla mnie ten stosunek wypadł pozytywniej niż u aut konkurencyjnych marek :D inaczej bym nie kupił
~Pachev
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za ta cene nikt nigdzie nie oferuje takie wyposazenia. Do tego wszystko ladnie wkomponowane, duzo miejsca i plynne prowadzenie. Daje to wspaniale efekty i tylko mozna polecac.
~wojtek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Za cenę około 43 tyś z takim silnikiem (1,6) i wyposażeniem - klima, ABS , 2 airbagi , kolor metalik (pomimo iż jest to rocznik 2004) ofertą za nowy samochód przebija konkurencję .
~Luk
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Za niecałe 50k dostałem tzw wersje "elite" wypasione autko z ABS, el szyby przod tyl, klima, el sterowane i podgrzewane lusterka, mocny silnik, radyjko z cd + 6glosnikow, poduchy.
Chevrolet Lacetti Kombi