Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi (156) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gieryluk@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo dobre auto za rozsądną cenę.Za takie pieniądze trudno byłoby kupić auto z takim wyposażeniem.Przez 9 miesięcy nie było najmiejszej usterki.Komfort jazdy przyzwoity.Sylwetka o niezłej linii.Klimatyzacja działa bardzo dobrze (manualna).
~hans_sl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Uważam Lacetti za bardzo udane autko i niedoceniane.Dla wielbicieli sportowego stylu jazdy nie polecam.Natomiast jako samochód rodzinny,który ma przewieść kilka osób z pkt.A do pkt.B wygodnie,spokojnym stylem jazdy godne polecenia
~poznaniak
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Naprawdę dobre auto za rozsądną cenę, raczej do używania na trasie niż w mieście. Apropo mojego spalania w mieście - jest ono wysokie - ale pokonuję krótkie odcinki w korkach (do 4 km) i pewnie dlatego takie wychodzi.
~kobreti, kobreti@poczta.fm
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Mam najwyższą wersję - Chevrolet Nubira CDX ma wszystko (w tym 6 poduszek) plus welury i skórę na lewarku i kierownicy. Na prawdę, na wyposażenie nie mogę narzekać. Chodzi jak żyleta, dynamika OK, nic nie stuka.
~st
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Od dnia zakupu, mój Chevrolet Lacetti ma na koncie 12 napraw gwarancyjnych. - 3 razy wymieniano zawory, 3 razy zmieniano oprogramowanie, 6 razy resetowano kontrolkę "AWARIA SILNIKA". A tak poza tym, to fajne auto ;)
~sony40@o2.pl
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Lasetti Kombi , najwiekszy wypas ,najdrozsza wersja, ale warta swojej ceny ( mam porownanie z samochodami francuskimi i niemieckimi )- autko ktore nie powinno miec zadnych kompleksow na tle innych renomowanych marek.
~mattspinjoma-pl@t-online.de
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Starałem się wybrać dobrze,jeżeli już nie doskonale. Jest to auto które sprawia mnie i mojej żonie ogromnie dużo satysfakcji.Polecam to auto właśnie w takiej wersji.Nad całokształtem, zaletami,minusami, otwarcie podyskutuję
~chevy_73
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jestem bardzo zadowolony, za te pieniądze nie można dostać czegoś lepszego, a to co mam - w zupełności wystarcza. To dobre solidne rodzinne auto. Myśle, że silnik 1.6 to najlepszy wybór - kompromis między ekonomicznością a mocą.
~Waldemar Kusiak
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
przy tak małym przebiegu i naprawde deliklatnej eksploatacji samochód ten sprawia za dużo kłopotów,jest nieekonomiczny i nie dostarcza żadnej radości z jazdy,ma za mały bagażnik ale to było widać już przed zakupem
~norbi
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
totalna klapa, wykonanie na poziomie fiata CC700, a ten zegaek to wyglada jak by go wykonano w jakim warsztacie chałupniczym. dobrze ze to tylko był porzyczak ktory dostałem n aczas naprawy mojej bryki, Astry II.
Chevrolet Lacetti Kombi