Lista ocen Chevrolet Lacetti (240) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Guybrush Treepwood
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Naprawdę dobrze. Duże, szerokie koła o relatywnie niskim profilu zapewniają lepszą przyczepność. Na zakrętach bardzo przyjemnie się ten wozik prowadzi. Na prostej jedzie jak po sznurku. Może bez fajerwerków, gdyż samochód za te pieniądze nie może oferować ekstremalnych doznań, ale jest naprawdę przyzwoicie, układ jezdny naprawdę nieźle zaprojektowany i radzi sobie świetnie w każdych warunkach. Kierownica, oczywiście ze wspomaganiem chodzi...
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Zawieszenie naprawdę sobie chwalę. Idealny kompromis między komfortem a komfortem prowadzenia - wóz nie traci przyczepności przy 170 km/h (więcej nie jechałem, na razie, więc się nie wypowiadam), a lekka nadsterowność przy pustym bagażniku tylko zwiększa przyjemność z jazdy, pod warunkiem ostrożnego obchodzenia się z pedałem gazu. Układ kierowniczy też bardzo dobry i nie zgadzam się z opiniami, że kierownica jest za duża.
~kubiec
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Układ jezdny nie budzi zastrzeżeń.Na prostym odcinku drogi przy dużych prędkościach bezpiecznie trzyma się jezdni. Na zkrętach jest stabilny, co daje poczucie bezpieczeństwa..Na drodze wyboistej (kocie łby) dobrze tłumi nierówności.Wyrażnie wyczuwa się komfort jazdy jak na tę klasę auta. Natomiast obiektywna opinia każdego dobrego samoch. jest dopiero po przebiegu 200 000km !!!
~Tomek W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tu muszę porzyznać że na naszych drogach z dziurami świetnie wybiera studienki i brak niepokojących dzwięków z zewnątrz. Opony uważam że bardzo dobre i tak nie warto na nasze drogi kupować drogich opon które sie niszczą na naszych dziurach, wieć może nie warto przepłacać. ABS świetnie działa testowałem na śniegu i lodzie różnica w hamowaniu bez ABS-u jest kolosalna.
~HUBERT,cooala70@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
SOLO- DOŚĆ DOBRZE.Z BOXEM DACHOWYM I ROWERAMI PEŁNIĄCYMI ROLĘ NIEMALŻE SPADOCHRONA ŻLE.POWYŻEJ 130KM/H PRZESTAJE SIE PRECYZYJNIE PROWADZIĆ.BEZ TEKICH OBCIĄŻEŃ,JEST O.K. I JEDZIE JAK PO SZNURKU.UWAGA NA PODMUCHY BOCZNE,BO PRZY WIĘKSZYCH PRĘDKOŚCIACH MOŻE NIEŻLE SZARPNAĆ.ALE BEZ OBAWY,JAK SIĘ TRZYMA KIEROWNICĘ OBURĄCZ NIE PRZEWRÓCI SIĘ:-)
~nie lubię samochodów
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
jestem bardzo zadowolony, na silnych nierównościach i dziurach zachowuje się troszke dziwnie - trzeba zwolnić, do lasu i polne drogi biorę samochód żony - moc i skrzynia tak skonfigurowane że to typowa szosówka, na małym błotku kręcą się już kółka w miejscu i inne takie tam, nie ma przyszłości jako terenówka;) na zakrętach jest słodki - przypomina peugeoty
~aj.marcz
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Samochód dobrze trzyma się drogi. Wspomaganie kierownicy w sam raz, tak że przy wychodzeniu z zakrętu kierownica sama się prowadzi. Opłaca się kupić miękkie opony, bo haancook na nasz klimat są zbyt twarde. Opony są niskoprofilowe, więc dla zachowania komfortu jazdy po naszych drogach zimowe warto założyć już w październiku.
~dawidgg10487942
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Zawieszenie wydaje się być znakomite, niestety wiele zależy od ogumienia. Przetestowałem jazdę w wielu warunkach skrajnie różnych i ani razu nie mogę narzekać pomimo często dużego obciążenia. Sam komfort jazdy z dużą szybkością na zakrętach porównując z np nissanem primerą bez porównania na korzyść chevroleta.
~Gregor
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Każde koło ma swoje niezależne zawieszenie wachaczowe i to była tajemnica sukcesu jeżeli chodzi o wygodę podróżowania tym autem. Zauważyłem, że przy przejeżdżaniu przez nierówności czy dziury w drodze nie targa całym autem, miękko resorowało i fajnie się prowadziło na trasie i w mieście.
~rozsadny w opiniach
Hatchback 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
zawieszenie jest miekie (brak belki), mi to zupelnie nie pasuje, stad moim zdaniem jest to auto ktore bardziej do gustu przypadnie kobietom. posluze sie takim swoim przykladem, czy fordem czy toyota 180km na godzine jade bez oporow, lacetti tylko do 160 zachomuje sie dla mnie tak jak oni.