Lista ocen Chevrolet Lacetti Sedan (39) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Silnik padł po takim samym przebiegu jak w Polonezie Caro Plus. To nie do zaakceptowania i to nie moja wina, bo auto regularnie serwisowane, olej i filtry ze względu na krótkie, miejskie trasy wymieniane dwa razy w roku (wiosna, jesień).
~Tikej, Kraków
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Tutaj bomba - brak usterek unieruchamiających pojazd, jeśli już coś to drobnostka. W praktyce, z poważniejszych rzeczy, tylko przepalony podgrzewacz sondy lamba - można było z tym jeździć, ale drażniła mnie zapalona lampka \"check engine\".
~ryba
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak do tej po nie miałem poważniejszych usterek.W najbliżym czasie bedę musiał wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów (32zł),oraz górne łożyska amortyzatorów (40zł).Często się zdarza ,że wyciera sie lakier na plastykowych klamkach.
~ppipen
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
tak jak wcześniej wspomniałem wymiana zaworów na inne podobno lepsze tak to nazwał autoryzowany serwis Opla, oczywiście naprawa na gwarancji.
~Polak
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
NA SZCZĘŚCIE MOŻE BYĆ TYLKO GORZEJ :-) WADA SILNIKA, PRAWIE WSZYSTKIE SILNIKI 1.4. RADZĘ JAK NAJDALEJ OD SERWISU OPEL - CHEVROLET W SIEDLCACH
~Chevytini
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Typowe eksploatacyjne wymiany: Amortyzatory z mocowaniami, rozrząd, klocki hamulcowe. Poważnych niespodziewanych awarii brak.
~darek182@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Silnik - awaria Skrzynia biegów - uszkodzenie łożyska oporowego po 6.000 km. do wymiany. W Polonezie wytrzymało 80.000
~Tomasz
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Pęknieta półoś napędowa prawa.Zalecam usunięcie z półosi gumowych odbojników.
~maneciarz@interia.pl
Ciekawostka. Trochę już ma przejechane i nic. Miłe zaskoczenie
~zonk
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wymienione łączniki stabilizatorów czy cos takiego...ale to juz moja wina..:)
Chevrolet Lacetti Sedan