Lista ocen Chevrolet Lacetti Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 (66)

~opoka
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobre auto za małe pieniądze. Jesli ktoś chce kupiś nowe auto :duże, wygodne,dobrze wyposażone(poduszki,ABS,klima....)dobej marki liczącej sie w świecie to POLECAM, no chyba ze ktos sie niezna to kupi to co jest mu znane i pewnie przepłaci!!!
4,1
~grzesliz@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo dobre auto w stosunku do swojej ceny. Proste w budowie, mało awaryjne, spore wnętrze nieźle wyciszone. Minus to skłonność progów do korodowania.
~HUBERT-cooala70@o2.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
SUPER SAMOCHÓD,ZA SUPER CENĘ,Z SUPER WYPOSARZENIEM,SUPER KOMFORT,SUPER PROWADZENIE,SUPER SERVIS,SUPER EKSPLOATACJA!!!POLECAM!!!!GOLFY,SKODY,ORAZ INNE OKLEPANE MARKI SIE CHOWAJĄ.MOŻNA PORÓWNAĆ Z NAJNOWSZĄ ASTRĄ.
~ryba
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Generalnie jestem zadowolony z tego samochodu,jest to mój 10 samochód. Do tej pory przejechałem ok.0,5 mln km.więc mogę coś na ten temat powiedzieć.
~uesh
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobrze -dlatego ze chewrolet lubi mnie wyprowadzac z rownowagi... Rok temu byl juz dostepny z pakietem stylizacyjnym czy cos takiego...(oddzielnie tego pakietu nie mozna dokupic -lipa),teraz wyszedł cruse co to ma byc pytam...???????
~Manix
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za 44,5 tys. zł nic lepszego nie dostaniecie z takim wyposażeniem, komfortem i takimi osiągami.
~wer
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jestem zadowolony, za cenę (42000 zł, sedan) dostałem samochód w pełni wyposażony, duży i wygodny. W tym przedziale cenowym nie było dla Lacetti alternatywy
2,5
~Polak
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Po 8000 zapaliła się kontrolka od awarii silnika. Diagnoza wypadanie zapłonów, czyli Usterka Ukrywana przez Chevroleta i Serwisy(wada fabryczna polegająca na zawieszaniu się zaworów). Wymieniają na nowe, ale co z tego skoro jest już po poważnej naprawie na początku eksploatacji. Po 30000 Sonda Lambda. (Silnik)
~arturo
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tak na wstepie to mam hatschbacka tylko nie można wybrać takiego typu nadwozia:) Silnik OK. Mimo iż jest to podstawowa wersja to daje sobie radę z tym autem. W mieście bez zarzutu. Na trasie przy wyprzedzaniu TIRa trzeba wprowadzać silnik na wysokie obroty. (Silnik)
3,1
~Bardzo rozczarowany
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tandetne i żle spasowane materiały we wnetrzu,mała dynamika przy dużym apetycie na paliwo,mały bagażnik.Tych mankamentów nie nadrobi troszke lepsze wyposarzenie.Obawiam się że takiego samochodu za dwa ,trzy lata nikt nie będzie chciał odkupić.Tym bardziej że takie wyposarzenie będzie wyposarzeniem podstawowym a jakość tego koreańskiego produktu już jest sporo poniżej średniej.Chwilowa popularność tego ;auta; była wynikiem reklamy a nie...
Chevrolet Lacetti Sedan