Lista ocen Chevrolet Orlando (54)

~Marek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Atrakcyjny samochód przy bardzo korzystnej cenie. Ekonomiczny w użytkowaniu, wygodny i jak dotąd bezusterkowy. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, ergonomia i wygodne fotele sprawiają że pokonanie 700 kilometrów nie jest uciążliwe. Jedyną wadą jest brak 6 biegu którego szczególnie brak na autostradzie. Duża szkoda że GM zdecydował się o wycofaniu sprzedaży chevroleta w Polsce bo oferował on nie mniej po zdecydowanie lepszej cenie niż opel....
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
Zawieszenie niezbyt ciche na nierownosciach, silnikiem nie poszarzujecie, i to przez małe p.
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Wygodne rodzinne auto, dobrze dopracowana ergonomia. Występuje poczucie bezpieczeństwa - wyposażenie i systemy bezpieczeństwa ( wzmocnione drzwi z układem rozpraszania energii na słupki, poduszki, kurtyny, systemy elektroniczne kontrola trakcji, stabilizacji, wspomagania nagłego hamowania ) dają takie właśnie poczucie.
~Przemas
Minivan 1.8 141KM 104kW
Dokładnie takiego auta spodziewałem się za pieniądze, które za nie dałem. Świetne, niedrogie ale robiące wrażenie na drodze rodzinne autko.
~Mpv
Minivan 1.8 141KM 104kW
Auto nowe z salonu od razu zagazowane. Po 3 latach i 90 tyś km .mogę stwierdzić bardzo fajne, rewelacyjny stosunek ceny do otrzymanego towaru. Po Alhambrze mało miejsca, ale da się przeżyć, nawet ja dałem radę na dodatkowych fotelach a mały nie jestem. Przyzwoicie się prowadzi, spory komfort na naszych drogach, może dlatego że mam wysoki profil opon. Niskie koszty eksploatacji, maksymalne spalanie 13-14l. gazu zapakowane pod dach 7 osób,...
~88stasio
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jestem zadowolony z obecnego samochodu. Jeśli miał bym polecić to powiedział bym Kupcie Orlando w gazie a poczujecie jak ciężki może być wasz portfel. Myślę że fakt że Orlando kupiło już kilka znajomych mi osób w bliskim kręgu już coś mówi!
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
Dałbym 5 gwiazdek, ale jednak drobne wady ma. Niestety miałem dość ubogą wersję ale za to zabajecznącenę. Niemniej niektóre braki nie pozwalają na prawidłową ocenę w tych kategoriach.
~bombski
Minivan 2.0D 163KM 120kW
Posiadam samochód od 4 miesięcy zrobiłem 5 tysięcy kilometrów i to kilka refleksji. 1. Auto wat swojej ceny 2.Posiadam silnik z dużą nadwyżką mocy świetnie się zbira trochę trzeba poczekać aż zastartuje turbina ale jak odpali to na pokładzie 7 osób a idzie świetnie aż jest przyjemność jazdy. Co do 7 osób to w 5 do Włoch zabrałem "trumnę" córka w trzecim rzędzie rozłożony jeden fotel i jest mało miejsca. Mały bak a może sporo pali max...
~Reks
Minivan 1.8 141KM 104kW
Cóż można dodać, jak inni kierowcy się oglądają za tym autem i wielokrotnie chwalą że \"ładne auto pan ma\". Czy trzeba coś jeszcze powiedzieć może tylko to że jest to samochód uniwersalny dla dużej rodziny, siedem osób wygodnie może podróżować na znaczne odległości(z bagażem raczej na dachu :-))

Usterki Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Zet
Minivan 1.8 141KM 104kW
Dobre auto dla rodziny, można czasem jeszcze kogoś podwieźć. Absolutnie użyteczny dxxxwóz. Trudno, by serce zabiło mocniej, ale w sumie dzieci same go wskazały.