Lista ocen Chevrolet Orlando (35) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jak wcześniej - mogłaby być 6-cio biegowa. Dwa razy zgłaszałem w serwisie wyskakiwanie jedynki. Przy pierwszej wizycie - \" ten typ tak ma\", przy drugiej coś nie pasowało serwisantowi i niby nic nie zrobili, a ja czuję różnicę. Do tej pory nie wyskoczyła mi ani razu.
~Bajorski
Minivan 1.4T 140KM 103kW
po 90 tys generalny remont skrzyni biegów - wymiana łożysk i synchronizatorów - ten typ tak ma. Serwis wlewa podobno zły olej i w zbyt małej ilości. Olej się przegrzewa i przestaje smarować łozyska po ok 50tys km.
~Przemas
Minivan 1.8 141KM 104kW
Czasami przy wrzucaniu wstecznego potrafi zazgrzytać. Reszta bez uwag. Nie zauważyłem problemów z 2ką, jak zgłaszali to inni posiadacze Orlando. Dość długie przełożenia, jednak biegi przyjemnie wskakują
~Marek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Skrzynia precyzyjna, do strony jej funkcjonowania nie mam żadnych zastrzeżeń,nie posiada jednak 6 biegu który byłby niewątpliwie przydatny w trasie.
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
Nie haczy wbrew obiegowym opiniom, nie mam zastrzeżeń. Trzeba pewnie wrzucać bieg i jest dobrze. Brakuje 6 biegu ale wolałbym dłuższe przełożenia.
~Maciek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Nic szczególnego, przełożenia krótkie ale tak samo było w innych autach którymi jeździłem. Lewarek zmiany biegów umieszczony wygodnie (wysoko).
~Mark
średnia ,ale bez skrajnych emocji ,gdyby miał 6 byłoby super
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
klasyk, manual , precyzyjna przez cały okres eksploatacji, wada: tylko 5 przełożeń
~Zet
Minivan 1.8 141KM 104kW
Nie przepadam. Duże skoki, zdarza się jej haczyć, szczególnie wsteczny
~adrian
Minivan 2.0D 130KM 96kW
Po 15 i ponownie po 30 tys. km wymiana koła dwumasowego Po 45 tys. wymiana sprzęgła