Lista ocen Chrysler LE Baron III (28)

~wkarlowski@o2.pl
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
Nie dalem doskonale bo do takiej oceny musi jeszcze dorosnąć, ale dobrze jest zasłużone, pod kilkoma warunkami: 1. Pamiętaj ze nie kupujesz nowego auta i nie porównuj go do auta z tych czasów bo porównać się nie da. 2. Pamiętaj ze to amerykanin - jest wygodny ale i kaprysny. Kiedyś ktos powiedzial mi to odnośnie innego auta, że jest jak piękna kobieta. Brzydka kobieta nie grymasi tylko cieszy się ze kogos ma, piękna kobieta jest znacznie...
~pat24@neostrada.pl
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
jesli marzycie o amerykanskim aucie to polecam jak najbardiej, wystarczy sie przejechac i tak jak ja zakochacie sie w tym samochodzie od pierwszego przejechania.
~piotronix
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Po rocznej jezdzie tym autkiem na co dzień do pracy oraz w długie trasy /a dużo jeżdżę.../- muszę stwierdzić ,że za te pieniądze /koszt zakupu i eksploatacji.../ nic fajniejszego bym nie znalazł. /autko ponadto cieszy wszystkich - no ale przede wszystkim - mnie./ jazda nim - to czysta przyjemność i wygoda w amerykańskim stylu. szczerze polecam ten model.
~Bodiniusz@gazeta.pl
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Samochodzik pierwsza klasa. Ma nieco "klasyczny" wygląd i moja żona naciska, żeby sprzedać. Ale taki wypas i jakość za tak niskie pieniądze to cud!
~LeBaron
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Samochod bardzo fajny,mily i wygodny. W mojej rodzinie sa same amerykance: jeep,pontiac i wlasnie le baron. Kazdy bardzo dobry i wytrzymaly,polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc. Nie bojcie sie duzych silnikow! Wcale nie pala duzo,a zywotnosc siega setek tysiecy. Nie predko sprzedam to wspaniale auto,bo wiem ze nic lepszego nie kupie.
3,7
~stratus6437@aol.com
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Mam go juz wielw lat ale lubie nim jezdzic,jest zadki i jest ich coraz mniej,moje auto stoi w garazu wiec nie ma rdzy, lakier jest jak nowy,a jest czerwony-nawet po15 latach.nie jest drogi alu nietypowy. jesli ktos szuka auta dla indywidalistow,a nie chce wydac majatku, doskonaly wybor.
~LeBaleron
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
Mam automat. Płynna jazda, dobiera przełożenia jak trzeba. (Skrzynia biegów)
~DARIUSZ PIEŃ..... dp.ap@neostrada.pl
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
barbzo ciekawy wóz bo ja nie spotkałem samochodu z 1988r który by miał elektroniczny kompas wyświetlacz prędkości obrotów stanu akumlatora ciśnienia oleju temperatury zewnętrznej klimatronik wystarczy go porównac z BMW z tamtego okresu to chyba nie ma co porównywać ja jestem zadowolony
~Bodiniusz (Bodiniusz@gazeta.pl)
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Ogólnie doskonale (usterka skrzyni może nie jest jej winą), inne dolegliwości może są usprawiedliwione (widoczność - cabrio; spalanie - silnik i skrzynia)
~TOMEK tom_nel@wp.pl
Coupe 3.0 i V6 143KM 105kW
NIE MA JAK V I TO DUŻE DOSKONAŁA ELASTYCZNOŚĆ I PRACA A DO TEGO TEN POMRUK! (Silnik)