Ocena kierowcy - Chrysler Neon II

slasuc76@wp.eu, 17 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 2002
Chrysler Neon II 2.0 16V 133KM 98kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Bardzo dobry samochód. Jest to mój pierwszy Amerykanin i jestem bardzo zadowolony. Ciekawy wygląd, dobra jakość, niezłe wyposażenie i świetne parametry jezdne. Jestem pozytywnie zaskoczony gdyż byłem sceptycznie nastawiony do amerykanskich samochodów głównie z powodu ich wątpliwej jakości lecz w praktyce okazało się że jest to zupełnie niezłe auto.
Nie mogę mu nic zarzucić. Cichy, mocny, zawsze gotowy do współpracy.
Automat jak na razie trzyma się świetnie. Jest to mój pierwszy samochód z automatem i rozleniwił mnie nie mam już ochoty na zwykłą skrzynię. Używam tego samochodu w mieście i bardzo mi się podoba skrzynia dobrze zsynchronizowana.
Bardzo dobrze się prowadzi, pewnie trzyma się drogi. Duża przyjemność z jazdy. Trochę mało zwrotny przy parkowaniu ale w sumie nie jest to mały samochód.
Małe problemy z widocznością do tyłu szczególnie gdy pada deszcz (brak tylnej wycieraczki) ale za to super lusterka boczne.
Jedyna rzecz która mnie w tym samochodzie naprawdę denerwuje to taka że nie wyłaczają się światła po zgaszeniu samochodu. Może kosztować nas to rozładowanie akumulatora (niestety to mi sie przytrafiło). Poza tym super. Bardzo dobre wyposażenie (skóra, klima, alufelgi, elektryka). Doskonałe firmowe nagłośnienie (taka mała wieża hi-fi) lepsze niż u mojego kumpla w golfie z tubą.
Szybka i skuteczna.
Jestem średniego wzrostu i jak dla mnie wystarczająco.
Nie narzekam. Nie słyszę żadnych niepotrzebnych dźwieków.
Niestety swoje pali.
Trudno znaleźć za te pieniądze lepszy i bardziej komfortowy samochód.
Jak na razie nic się nie zepsuło.
J.w.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]