Lista ocen Chrysler Pacifica (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
Jak się nie dba o samochód to każdy będzie się psuł! nawet VW Passat 1.9TDI. u mnie jak na razie z poważniejszych usterek to czeka mnie wymiana katalizatorów. Spoty koszt jeśli oryginalne, ale słyszałem, że jest możliwość regeneracji starych (wspawywany jest nowy wkład)
~aelektronika
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Usterki które występują w Pacyficach i które trudno usunąć to wycieki ze skrzyni biegów , silnika i mostu. Usterka napędu paska wielorowkowego , rolek prowadzących i napinaczy , koła alternatora. Przytrafiła się awaria układu chłodzenia , zablokował się termostat.
~DAVE
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Nic - odpukac NIC samo z siebie. Kręcąc bączki na śniegu pod tesco kilka dni z rzędu zakatowałem pompe wspomagania ale zabawa była przednia. Pierwszy raz udało mi się auto zakręcic wokół własnej osi ala subaru:)
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Zdejmowana głowica, nieszczelne 4 zawory, samo -regulatorów zaworowych pozostałość po poprzednim właścicielu i jego mechanikupo zalewaniu mobilem 10W40. Ma być 10W30 lub 5W30: oryginał petro canada ( mopar)
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
oby nic bardzo na to licze . przed zakupem dzwonilem do usa do znajomego troche popytac i okazalo sie ze sam mial taka 4 lata i bardzo chwalil i tak naprawde to mnie przekonalo dopiero do kupna
~Frank
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
...a już tym bardziej poważna. Jestem bardzo mile zaskoczony Pacificą. Przestrzegano mnie, że duo pali...brak części zamiennych i psują się...Nic z tych rzeczy! Jest wprost niezawodna!
~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
Moze za czesto wlacza sie sygnalizacja problemu z oponami, ktorej nie potwierdza testowanie u diagnosty. Oprocz tego - nic sie nie psuje jak na razie. I niech tak juz zostanie.
~Tomek
Chrysler Pacifica II
Van 3.6 V6 291KM 214kW
na razie nic poważnego nie padło ale auto ma 44 000 więc ciężko żeby już sie rozleciało
~kaj
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
u mnie jest doskonale, choć ponoć trzeba uważać na korozję progów.
Dziennik kosztów dla Chrysler Pacifica
15,5
~ko.master
Van 3.8 218KM 160kW
przy 164000 km konieczność naprawy sprzęgła - koszt 3500 zł.
Chrysler Pacifica