Lista ocen Chrysler PT Cruiser MPV (67) - Silnik

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~msiewicz@wp.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Auto ma przejechane 96 000 km. Silnik znakomity bardzo elastyczny , na 4 biegu można swobodnie wyprzedzać w szerokim zakresie prędkości . Brzmi spokojnie i cicho . W środku nie czuć że to diesel.
~włascicielka
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Miło sie nim wyprzedza:) na 3 ce to rakieta!!!!!!!niestety start z 1 to pewne rozczarowanie:( Samochod chociaz w stylu retro to pod maska ma co trzeba 141 KM nieraz zaskoczył wielu kierowcow!!!
~Marcin
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Mój ma 210000 km przebiegu. Dobry, ma kopa, choć kapryśny. Nie lubi eksperymentów typu NGK czy kable np. Powertec. Tylko Świece Champion, których już nie produkują
~Sebol
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Żadnych problemów, gaz/benzyna. Niestety minus to automat, bo nie jest dynamiczny. Silnik przenaczony do miasta lub na autostrady - bez szaleństw, taka turystyczna jazda.
~kierowca
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
SILNIK MERCEDESA 2.2 TURBODIESEL (MOC 121 KM WYSTARCZAJĄCA) PRZEBIEG 250 TYŚ. MAM PEŁNE ZAUFANIE ,(WYSTARCZY DBAĆ) NA PEWNO NIE ZAWIEDZIE NAWET PRZY DWA RAZY WIĘKSZYM PRZEBIEGU.
~Agnieszka
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Silnik bardzo elastyczny, fabryczne 120 KM to troszkę za mało zatem dodałam mu 30 KM przez chiptuning. Teraz nie mam mu nic do zarzucenia, choć jest dość głośny.
~A.
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Pomimo, ze to dwa litry benzyna, auto trochę "wołowate". Przyspieszenie nieduże, odejście podobnie. Wyprzedzenie tira na trasie nie należy do łatwych wyczynów.
~sfera49
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Silnik 2.0 DOHC 16v 141koni po prostu pocisk nie tam mułek disla ,bardzo dobry do miasta jak i na autostrady w połączeniu z automatem nic dodać nic ująć .
~Lion
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Na miasto wystarczy, na trasie trzeba go trochę \"wkręcić\" przy wyprzedzaniu. Jest całkiem elastyczny i w mieście nie trzeba dużo \"wachlować\".
~zzigi
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
silnik naprawde fajnie chodzi. choc z 2.4 mozna by wiecej mocy wykrzesac. tyle za to auto nie sluzu do scigania. mam go ze stanow. gaz toleruje bez problemow
Chrysler PT Cruiser MPV