Lista ocen Chrysler PT Cruiser MPV 2.2 CRD 121KM 89kW 2002-2010 (26) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bielas
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Wajcha od zmiany biegów przypomina tę z Garbusa starego. Skrzynia chodzi podobnie i dźwięki wydaje prawie takie same jak Garbusie stary. Nie wiem czy to specjalnie ale mam wrażenie że wajcha rusza się między kamieniami w skrzyni.
~POVERa
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
jedyne moje zastrzeżenie to fakt, że kobiecie ciężko wrzuca się wsteczny bieg, wymaga to więcej wysiłku :) korzystanie z podłokietnika podczas jazdy jest praktycznie niemożliwe, nie da rady zmieniać biegów.
~kierowca
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
1-ZA KRÓTKA , RESZTA JEST OK.(ALE W KOŃCU TO NIE AUTO DO ŚCIGANIA) SYGNAŁ DŹWIĘKOWY WBICIA WSTECZNEGO BIEGU JEST , ABY NIE MYLIĆ GO Z BIEGIEM PIERWSZYM , BO FAKTYCZNIE SĄ BLISKO SIEBIE.
~Marcin z Gdańska
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Miałem okazję jeżdzić PT z motorem 1.6 L i skrzynia chaczyła lekko kilka razy przy zmianie z dwójki wchodziła mi piątka a w dieslu tego problemu nie mam,kwestia przyzwyczajenia to bieg wstczny tego samochodu.
~kris
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Trzeba było być bardzo skoncentrowanym żeby płynnie zmienić bieg, lub ruszyć z miejsca. Każda zmiana biegu skutkowała bujaniem auta. Zero płynności. Wrażenia - TARPAN
~Octavian
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Skrzynia chaczy biei zbyt blisko siebie czesto wskakuje nie ten co trzeba juz mi przez to pare razy zgasł. Mogła by być bardziej precyzyjna nie dopracowana jak na taki samochód.
~msiewicz@wp.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Biegi krótkie, ruszanie z miejsca bez super przyspieszenia ale później od obrotów 2300 ... :))
~Waldi. matyjek@wroclaw.dialog.net.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Nic nie zgrzyta, chociaż biegi nie wchodzą lekko ale trudno się do czegoś specjalnie przyczepić.
~Leszek K
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
podoba mi się bieg wsteczny z sygnałem, biegi wskakują lekko i precyzyjnie, niesamowity drążek zmiany biegów
~ANTEK
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
układ biegow jak na auto 20 wieku to conajmniej dziwny ,precyzja przekładania biegów bardzo kiepska.
Chrysler PT Cruiser MPV