Lista ocen Chrysler Sebring II (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szogun
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Ehhh... Trzeba polubić szum wiatru :) Z zamkniętym dachem jest taki inny pogłos niż w osobówkach i do tego jak się przekroczy 100km/h to szumieć zaczyna coraz bardziej. Niestety z tym nic się nie zrobi. Oczywiście jest to absolutnie do zniesienia.
~Mietek Podnietek
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Jak to ocenić? Cabrio = szum powietrza + muzyka (może nie na cały regulator, żeby nie było wstydu). Generalnie do 130km/h można jeździć i nie odczuwać dyskomfortu. Powyżej zaczyna się robić głośno, ale i wiele zwykłych aut tak ma.
~marcin t.
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
tutaj trzeba przyznać, że ten typ tak po prostu ma i kto kupuje cabrio z miękkim dachem, to musi się z tym zwyczajnie pogodzić. niemniej - szum powietrza przy otwartym dachu i szybkiej jezdzie ma swoje uroki :)
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Jak dla mnie super, wprawdzie przy bardzo wysokich obrotach słychać silnik dość wyraźnie, ale ja tak lubię, poza tym to tylko przy wyprzedzaniu, przy 120 km/h w zasadzie jest cichutko jak makiem zasiał.
~staś nel
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
uroki kabrio - jak mam zły humor, to trochę drażni szum powietrza, ale z otwartym dachem i słoneczkiem jest bajka, a wzrok zazdrosnych kierowców i napalonych blachar bezcenny
~Patryk
Coupe 3.0 V6 24V 203KM 149kW
Dobrze wyciszony, świetne brzmienie na wysokich obrotach. Z resztą i tak podczas jazdy słucham muzyki, bo nagłośnienie i sprzęt marki INFINITY bardzo dobre.
~renzor@canpol.pl
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Auto ma przejechane dopiero 4000 i jeszcze sie nie zdazylo rozklekotac na naszych wspanialych drogach, zawieszenie i silnik pracuje cichutko
~kosula
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Nie wiem czy to wina moich juz starych uszczelek czy auto ma kiepskie wyciszenie, w kazdym razie w moim ezgemplarzu jest dosc glosno.
~Largo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
W środku cisza jak makiem zasiał oczywiści przy większych prędkościach trochę słychać
~Łukasz
Coupe 3.0 V6 24V 203KM 149kW
Niestety wiatr hula. Szyby bez ramek niedokońca szczelne. Kabina też nie jest super wyciszona.