Ocena kierowcy - Chrysler Sebring II Sedan

Magda, 15 lat temu
Silnik 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Rok produkcji 2004
Chrysler Sebring II Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
No coz moge powiedziec , bardzo lubie moje autko, a w zimie to juz zupelnie nigdy nie mialam problemow a tu potrafi snieg sypnac, wszedzie wjezdza i sie nie buntuje duzo miejsca i wogole fajne jest :))))
Nie mam zastrzezen, 6v idealny na nasze gory w colorado, bez problemu wjezdza na nasze gorki (3500 mnpm)
mam automat i nie narzekam, elastyczny nigdy nie mialam zadnych problemow
tez bezproblemowy ++, miecutkie zawieszenie
no tu jedyna rzecz ze tyl wysoki i ciezko ocenic odleglosc przy parkowaniu w zatoczce np- no ale jakos daje rade (wybieram duuuze ztoczki ;))))
wszystko w zasiegu reki, mozna bez problemow operowac radiem i innymi guzikami bez specjalnego szukania gdzie co i jak
chlodzenie ok , czasem mam wrazenei ze nagrzanie samochodu trwa chwile ale potem juz ok
duze i wygodne auto
halas calkowicie do tolerowania cihce auto jak na ta markei cene
Jak na warunki usa nie narzekam 10.3 w miescie 7.7 na trasie
no jak na razie nie spotkalam zadnej innej marki co by mi dala za 18tys$ nowe autko z 6 cylindrowym silnikiem 2.7L plus duzo miejsca i wygodne do jezdzenia - wiec polecam :)
cd sie zepsulo zaraz po kupieniu ale wymienili bez problemu cale radio i od tej pory (5 lat juz) zadnych innych usterek
na razie jezdzi bez problemu ale tez dbam o niego przepisowo i pewnie to tez polepsza jego niezawodnosc
Chrysler Sebring II Sedan