Oceny Chrysler Sebring II Sedan

Oceny Chrysler Sebring II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Sebring II Sedan

~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Nosząc się z zamiarem zmiany samochodu, zastanawiałam się głównie nad europejskimi markami, typu opel czy audi, ale w ostatecznym rozrachunku, przejechaniu kilkunastu kilometrów Chryslerem 300m już nie wyobrażałam sobie innego auta niż właśnie CHRYSLER. Tyle, że parkowanie w mieście \"emką\" byłoby zbyt uciążliwe, toteż wybrałam Sebringa. Szukałam ok pół roku, aż trafiłam na ten, który zobaczyłam i wiedziałam, że \"będziemy razem\". Poza tym...
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Samochód przykuwajacy uwagę, ze względu na swoją oryginalnosc, typowy "amerykaniec". Silnik ma bardzo ładny dźwięk, skrzynia chodzi bardzo równo. Jeśli ktoś chce sedana, który pięknie wygląda w środku, jest świetnie wyciszony, to w tej cenie niech sobie kupi Lagune a nie Sebringa. Polecam dla każdego kto lubi amerykańskie samochody a nie chce wiele wydawać na koszty podróżowania i utrzymania
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
~kocyk
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Auto jest naprawdę warte swojej ceny , oprócz drobnych napraw zawieszenia (sworznie) można powiedzieć że bezawaryjne , nie jest to demon szybkości ale dzięki dobremu wyposażeniu i tak daje przyjemność z jazdy , dodatkowo zwraca na siebie uwagę innych użytkowników dróg .
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Wszystko w jak najlepszym porządku, wprawdzie jakbym chciał się do czegoś doczepić totaki samochód mógłby mieć trochę większy bagaznik (po wstawieniu baku na LPG) z 490 litrów zmalał o jakieś 70 (niestety 5 cm wystawał zbiornik z miejsca na koło zapasowe) więc po podniesieniu o 5 cm całości (za pomocą styropianu) i wyrzuceniu koła dojazdowego z miejsca na koło do bagażnika w sumie straciłem jakieś 80-90 litrów. Gdyby bagażnik miał np 600...
~jkalinski@gmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Fajne autko rodzinne i tak je należy traktować. Na eBay można kupić komputer pokładowy z wbudowanym kompasem, instalacja bejecznie prosta (wszystkie kable wyprowadzone za zaślepką) pokazuje m.in. zużycie paliwa, są lepsze radia do kupienia (np. na 6 płyt CD można dostać za ok 75$, pośledzić eBay
~wlcasa@interia.pl
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Rewelacyjny samochód, którym przyjemnie się jeździ. Producent zadbał o szczegóły (np. wycieraczki szyb spryskują tylko swoją szybę, a nie chlapią na jadących za mną lub obok. Chodniczki pod nogami nie suwają się i bez problemów się czyszczą; lusterko wsteczne bardzo wyraźne i w nocy nikt mnie nie oślepia. Rewelacyjny (intuicyjny) tempomat: poza miastem zawsze go używam i wtedy pali dużo mniej, itd
~Magda
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
No coz moge powiedziec , bardzo lubie moje autko, a w zimie to juz zupelnie nigdy nie mialam problemow a tu potrafi snieg sypnac, wszedzie wjezdza i sie nie buntuje duzo miejsca i wogole fajne jest :))))
~Mm
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Autko bardzo wygodne z racji wieku ma swoje kaprysy ale wszystko idzie ogarnąć pod domem samemu nie znając się zbytnio na mechanice
~Largo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Samochód super kto ma lub miał to wie. Dla mnie najlepszy bo jest jak nowy 5 lat bez żadnych awarii i napraw.
Chrysler Sebring II Sedan