Oceny Chrysler Sebring II Sedan

Oceny Chrysler Sebring II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Sebring II Sedan

~paticzak
Chrysler Sebring II
Nosząc się z zamiarem zmiany samochodu, zastanawiałam się głównie nad europejskimi markami, typu opel czy audi, ale w ostatecznym rozrachunku, przejechaniu kilkunastu kilometrów Chryslerem 300m już nie wyobrażałam sobie innego auta niż właśnie CHRYSLER. Tyle, że parkowanie w mieście \"emką\" byłoby zbyt uciążliwe, toteż wybrałam Sebringa. Szukałam ok pół roku, aż trafiłam na ten, który zobaczyłam i wiedziałam, że \"będziemy razem\". Poza tym...
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Chrysler Sebring II
Samochód przykuwajacy uwagę, ze względu na swoją oryginalnosc, typowy "amerykaniec". Silnik ma bardzo ładny dźwięk, skrzynia chodzi bardzo równo. Jeśli ktoś chce sedana, który pięknie wygląda w środku, jest świetnie wyciszony, to w tej cenie niech sobie kupi Lagune a nie Sebringa. Polecam dla każdego kto lubi amerykańskie samochody a nie chce wiele wydawać na koszty podróżowania i utrzymania
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
~kocyk
Chrysler Sebring II
Auto jest naprawdę warte swojej ceny , oprócz drobnych napraw zawieszenia (sworznie) można powiedzieć że bezawaryjne , nie jest to demon szybkości ale dzięki dobremu wyposażeniu i tak daje przyjemność z jazdy , dodatkowo zwraca na siebie uwagę innych użytkowników dróg .
~Witolo
Chrysler Sebring II
Wszystko w jak najlepszym porządku, wprawdzie jakbym chciał się do czegoś doczepić totaki samochód mógłby mieć trochę większy bagaznik (po wstawieniu baku na LPG) z 490 litrów zmalał o jakieś 70 (niestety 5 cm wystawał zbiornik z miejsca na koło zapasowe) więc po podniesieniu o 5 cm całości (za pomocą styropianu) i wyrzuceniu koła dojazdowego z miejsca na koło do bagażnika w sumie straciłem jakieś 80-90 litrów. Gdyby bagażnik miał np 600...
~jkalinski@gmail.com
Chrysler Sebring II
Fajne autko rodzinne i tak je należy traktować. Na eBay można kupić komputer pokładowy z wbudowanym kompasem, instalacja bejecznie prosta (wszystkie kable wyprowadzone za zaślepką) pokazuje m.in. zużycie paliwa, są lepsze radia do kupienia (np. na 6 płyt CD można dostać za ok 75$, pośledzić eBay
~wlcasa@interia.pl
Chrysler Sebring II
Rewelacyjny samochód, którym przyjemnie się jeździ. Producent zadbał o szczegóły (np. wycieraczki szyb spryskują tylko swoją szybę, a nie chlapią na jadących za mną lub obok. Chodniczki pod nogami nie suwają się i bez problemów się czyszczą; lusterko wsteczne bardzo wyraźne i w nocy nikt mnie nie oślepia. Rewelacyjny (intuicyjny) tempomat: poza miastem zawsze go używam i wtedy pali dużo mniej, itd
~Magda
Chrysler Sebring II
No coz moge powiedziec , bardzo lubie moje autko, a w zimie to juz zupelnie nigdy nie mialam problemow a tu potrafi snieg sypnac, wszedzie wjezdza i sie nie buntuje duzo miejsca i wogole fajne jest :))))
~Mm
Chrysler Sebring II
Autko bardzo wygodne z racji wieku ma swoje kaprysy ale wszystko idzie ogarnąć pod domem samemu nie znając się zbytnio na mechanice
~Largo
Chrysler Sebring II
Samochód super kto ma lub miał to wie. Dla mnie najlepszy bo jest jak nowy 5 lat bez żadnych awarii i napraw.
Chrysler Sebring II Sedan