Lista ocen Chrysler Stratus I Coupe 2.0 LE 131KM 96kW 1995-2000 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~StratusManiak
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
widoczność ogólna bardzo dobra lecz przy cofaniu lepiej patrzeć tylko w boczne lusterka bo tylna szyba niewiele nam w tym pomoże. Samochód ma bardzo długi tył a gdy się odwrócimy widzimy tylko koniec tylnej szyby
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Bardzo dobra, jedynie widoczność na tylnej szybie ograniczona przez wysokie umiejscowienie szyby. Może stanowić problem dla nowych właścicieli pojazdu w momencie cofania lub jazdy tyłem.
~dakrzyzanowski@tlen.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
pod wzgledem estetyki - swietnie, pod wzgledem parkowania - poraszka - tylu wogole nie widac, z przodu trzeba miec duzo wyobraznie gdzie sie konczy a gdzie zaczyna
~www.pyciu80@o2.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
dla wysokich ludzi przeszkadza to ze auto jest sprzodu niskie i lusterko troszke przyslania nam widocznosc przez przednia szybe
~onet_waz471@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
nie widac konca maski i przednie slupki troche przeszkadzaja i lusterka drza przy wiekszych predkosciach ale to drobiazgi :)
~apli80
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
do przodu super. do tyłu jak w każdym sedanie - ja jestem przyzwyczajony, to na parkingach daję radę:)
~joanna.kosiorek@interia.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Prawdziwa zmora chryslera- przednie słupki i tylna półka- skutecznie potrafią napędzić strachu kierowcy
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
- bezproblemowo przód i boki, - ograniczona widoczność z tyłu, polecam czujniki parkowania
~K.Tomasz
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Do przodu widać dobrze,w lusterkach bocznych też ale tył to już znacznie gorzej.
~Misiek
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Samochód trzeba wyczuć i tyle na ciasnych parkingach na początku bywały kłopoty
Chrysler Stratus I Coupe