Lista ocen Chrysler Stratus I (46) - Silnik

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~apli80
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Silnik 2.0, 98 kW (133 KM), spisuje się bez zarzutów, typowo wysokoobrotowy, przyśpiesza dopiero od 3,5 tys. obrotów, idealnie współgra z sekwencyjną instalacją gazową, ocena tylko 4, bo mógłby być mocniejszy w porównaniu do masy pojazdu. Tym samym idaelny w trasy, ale na światłach nie ma co drażnić małych japończyków (mazdy, hondy itp.), bo na pewno nas objadą :(
~Robson
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
Silnik 2.5 v6 od mitsubishi najlepszy zdaniem amerykańskich youtuberów montowany w tym samochodzie. Przy lekkiej nodze spalanie nie jest zbyt duże. Ważna jest prawidłowa obsługa. Silnik 2.0 nie daje rady popędzić dużą masę auta. Silnik 2.4 z turbo, w sumie słabszy od 2.5 o parę koni, ale niepotrzebnie komplikowany turbiną.
~lukasz1980/full/
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
silnik oceniam jako bezawaryjny/zadnej instalacji gazowej/ przejechalem przez 1.5roku 25000km,silnik rowniutko pracuje zima nie zima pieknie pali zuzycie paliwa przy spokojnej jezdzie trasa zeszlem do 7litrow/trasa/srednio 8.5litra.jedyny minus silnik 2.0 16v jest jednak troche za slaby do tego auta/jedynie dlatego ocena 4/
~radol
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem tego auta już kilka lat. Zachęcam innych do kupna Stratusa i modeli innych z tej serii. Więcej informacji i pytań znajdziecie na Polskim Fan Klubie Stratusa. Zapraszam ! http://www.stratus-klub.pun.pl/ Forum z dużą ilością odpowiedzi od fachowców jeżdżących tymi autami.
~peterson2003@wp.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Silnik mimo ostatnich mrozów zawsze odpalił, jego kultura pracy gdy jest zimny nie jest najwyższa, ale gdy się rozgrzeje, co trwa bardzo krótko jest już bardzo ok. 131KM wystarczy, żeby żwawo przyspieszyć, ale trzeba redukować i podejć dość wysoko z obrotami.
~Born2ball lordof8rings@go2.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Silnik elastyczny, cichy, pozwalajacy na oszczedna jazde. Prawdziwa frajde daje po przekroczeniu 3 tys, wtedy uaktywniaja sie jego koniki. Troszke mi szarpie na 2jce, ale to jest raczej jakas mala usterka, niz wrodzona wada silnika.
~rambo
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
silnik swietny bo i malo pali gazu i jest wystarczajaco mocny zeby auto rozbujac do 200km/h kiedy brakuje mocy - redukcja do 3 biegu, gaz do dechy i nas nie ma
~BanditSS
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
silnik dość elastyczny całkiem spory moment obrotowy jak na 2.0 trzeba sie przezwyczaić jak ogarniemy co i jak da sie w miescie zejsc poniżej 10 na sto
~onet_waz471@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
calkiem udana jednostka , handluje czesciami do chryslerow i z doswiadczenia wiem ze te silniki sa niezawodne amerykanska niezawodnosc europejska moc :)
~onet_waz471@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
slaba elastycznosc ciagnie dopiero powyzej 3500 ale zato jak :) czasami gasnie przy wlaczonej klimie 0-100 w 10s i vmax 215 w niemczech