Lista ocen Chrysler Vision (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniek jaworzno
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
spodziewalem sie wiekszego bujania:-) jest oczywiscie miekko ale bez przesady! mimo iz w zawieszeniu nie ma grama luzu to przy dynamicznym przejezdzaniu przez wyboje slychac zawieszenie! oczywscie nie jest zle ale sadzilem ze bedzie ciszej :-) wielki plus natomiast za zwrotnosc! mimo swojej dlugosci/wielkosci visionem potrafie bez problemu zawrocic na waskiej drodze na 3 razy- wynik identyczny jak golfemII !!!
~Hubert
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Mam Visiona i wyjołem z niego silnik ze skrzynią biegów i wsadziłem do niego Diesla od Renault 21 Nevada o poj.2100 cm3. Samochód przejechał około 2000tys. km na tym silniku i jestem pozytywnie zaskoczony. Dużo było przeróbek ale udalo się i da się tanio jeździć dużym samochodem. Jeżeli ktos ma jakieś pytania lub nie wierzy że tak da się zrobic niech pisze na g-g: 877833 Mogę wysłać fotki.
~almado
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
nieprecyzyjny układ kierowniczy, trzeba doglądać zawieszenie, bardzo dobra przyczepność i dobrze reagujący układ hamowania, szerokie opony i felgi alu z bardzo mocnego stopu (prawie niemożliwe jest zniszczenie felgi) - bardzo ok. Mimo długości ponad 5m bardzo dobrze parkuje się tyłem
~Adam
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Na seryjnych kołach może zaskoczyć na koleinach i głębokich kałużach! Po zmianie na węższe koła (195 przy oryginalnych 225) problem znika i jeździ się jak innym samochodem. Tylko wygląd już nie ten...
~Artur Warkocki a1980@vp.pl 608 79 79 80
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
prowadzi się jak należy, nie polecam zmiany opon z wymiaru 235/60/16 na 215/50/16 nawet na zimę tak jak ja to zrobiłem teraz czuję dokładniej nawierzchnię -niestety
~szalap
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
dobrze sie prowadzi nawet przy driftowaniu na śniegu, aczkolwiek wspomaganie kierownicy usztywnia ja przy szybkich skrętach
~kvaQ
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
fajny miekki ale na poprzecznych nierownosciach i wiekszych predkosciach uczucie troche jak na jachcie a nie w samochodzei
~miras-(dlugi)
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
troche buja(uwaga osoby z choroba morska) ale to domena ameryki mozna zmienic amory ale nie polecam znacznie traci konfort
~chevy71@wp.pl
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
bardzo stabilny,pomimo(przyjemnego) kołysania,dobrze trzyma się drogi przy dużych prędkościach
~stasheck.fora@gmail.com
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Nie jeżdżę jak rajdowiec - ale drogi trzyma porządnie, tłumi nierówności, stabilny na zakrętach.