Ocena kierowcy - Chrysler Voyager II Grand Voyager

Adam, 21 lat temu
Silnik 3.3 V6 163KM 120kW
Rok produkcji 1994
Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
niebywale wygodny, komfortowy i cichy, dużo przestrzeni tylna kanapa wyjmowana, środkowa składana w stól. Odbyła się kiedyś (przypadkowo) impreza w moim samochodzie, gdzie siedziało nas ok 12 osób. Miejsca na szklaneczki, pojemne schowki, możliwość swobodnego poruszania się w przestrzeni pojazdu. To już mój 3-ci Voyager i nie zamienię na nic innego. Serwis ma apetyt na wszystko (i to duży) więc raczej należy poszukać serwizu poza Warszawą - ja taki znalazłem nie mam powodu do wrzodów z uwagi na ceny i stres jaki mi serwują.
cisza i jeszcze raz cisza... elastyczność jak na VAN b.dobra w niecale 10sek 100/h , od 100-140 mogłoby być lepiej ale to VAN nie BMW.
4 biegi + overdive = 5 przy 120KM/h niecałe 2000obr. CISZA !!!
może nieco za miekki - zdecydowanie lepiej przy choćby 4 osobach
duuuuuzo szkła brak martwego punku - bez zastrzeżeń
wszystko co najważnejsze pod ręką. Ktoś napisał, że regulacja świateł etc.. czy tak często z tego kożystamy ???
dzieki autoklimie na szybę nie ma możliwości szronienia w zimnym samochodzie przedniej szyby. W 10 min po odpaleniu silnika nawiewy zachowują się ja suszarka.
nie trzeba chyba opisywać. :) W 2001 roku nr pod względem dla AutoMotor und Sport ! nr 2 to Clio :) ciekawe prawda ?
nie ma go wcale pod maską, tylko pow 2800obr/s cos pomrukuje - doskonale !
Współczuć należy użytkownikom bez LPG. Średnio na gazie cena jak przy spalaniu 7l/100km benz. Przeglądy to tylko olej - i o tym TRZEBA PAMIETAĆ!! wtedy 300tyś mil bez napraw.
Klasa mercedes cena dobrego Opla (nie umniejszając tej firmie)
Najlepiej nie używać wtedy się nić nie psuje...generalnie w miarę odporny na pszaśnych użytkowników
Moj ma juz 8lat i dziś mogę jechać do Hiszpanii!!!
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
15,6