Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (33) - Całokształt

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Jeżeli ktoś szuka WYGODNEGO, dużego, rodzinnego samochodu, a od czasu do czasu poprzebuje małą ciężarówkę za rozsądne pieniądze nie widzę innego samochodu i już zastanawiam się nad kupnem następnego modelu
~gucio
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
to mój 5 używany pojazd, ale jeżeli obędzie się bez "przygód" (typu Wypadek) to pojeżdżę około 6 - 8 lat i zrobię nim około 250 000 km. najczęściej wożę do 5 osób plus duuuuży bagażnik
~Właściciel Pontiaca Trans Sport
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
słabe auto... jeździłem nim kilka lat bo ... ale w koncu zamieniłem na Pontiaca 94´ 3100 wersja "łezka" (piękny samochód) i jest o niebo lepszy... polecam
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Super stosunek tego co dostajemy za to co płacimy. Nie zasłuzona opinia (prawie wszyscy znajomi odradzali, nikt nie polecał) Nie wierzcie w mity!!!
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Auto pojemne, wygodne. Na dalsze trasy można jeździć bez obaw pod warunkiem że zmieni się zagłówek w fotelu kierowcy.
~Nefrytowa Lisica
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
polecam do wypraw,wycieczek.A po za tym po wyjeciu kanapy dzieci moga się swobodnie ganiać!!!!Wygodny rodzinny samochód
~matrico
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
doskonałe auto rodzinne za niewielkie pieniądze ,jeszce jak założyłem gaz to wychodzi taniej niż podobne w dieselu
~johny411
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
dał bym doskonałe ale czasem jakaś żarówka nie łączy ale to styki , a to w końcu 13 lat autko ma !
~użytkownik
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
auto jest nieekonomiczne i dość awaryjne (obecnie jest dość wiekowe ale awaryjne było od zawsze)

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Miro
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Duze pakowne a co najwazniejsze wygodne auto.Na wakacje i do wozenia towaru(730 kg).
Chrysler Voyager II Minivan