Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager (54) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daro
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
skrzynia 4-dla niektórych mósi szarpać jednak to nieprawda sprawna przełącza tak jakby jechał na jednym biegu obrotomierz i ucho tylko stwierdza zmiane jednak żeby tak było nie radze pokazywać innym co to auto potrafi a można z niego dużo wymóc
~ktoś
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Skrzynia manualna. Dno do kwadratu. Bieg 1 i 2 wchodzą fatalnie. Zimą sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej. Może stanowic zagrożenie w ruchu, ponieważ nie zawsze udaje się włączyc pożądany bieg gdy jest pilnie potrzebny.
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Skrzynia jest doskonała. Mimo, że 4 biegi, to świetnie zestopniowana - biegi są długie, przełączają się super-gładko. Poza tym przy 90-100kmph mamy jedno ponad 1.500 obrotów - rewela!
~zymir
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Skrzynia jest bardzo specyficzna (przynajmniej w moim egzemplarzu), czasem jest problem przy redukcji z 2 na 1, czasem ciężko wrzucić 1. Jednak przyzwyczaiłem się to tego dziwactwa.
~kris
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
no to jedyny większy wydatek w moim voy..przy przebiegu ok 220000 zaczął sie wydobywac dziwny dzwięk ze skrzyni i niestety potrzebny był remont..wydatek 3000zl :(
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Lewarek umiejscowiony tak sobie, ale dobry kierowca będzie w nim mógł zmieniać biegi tak że nawet nie poczuje że je zmienia. Przełożenia wg. mnie są odpowiednie.
~Krzysiek 29 lat
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Skrzynia zmienia biegi praktycznie niezauważalnie, poprzednio miałęm 2 Mercedesy i uważam że trochę gorzej w nich działała skrzynia biegów. Voyager to po prostu bajka
~maciek gg:2717183
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
skrzynia jak skrzynia,mojej zonie przeszkadza to ze po wlaczeniu biegu lewarek wraca do pozycji luzu i ona czasami nie wie na ktorym biegu jedzie.
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Ostatnio mam problemy z wrzuceniem dwójki z trójki. Skrzynia w miare precyzyjna ale ta dwójka potrafi zdenerwować, szczególnie w mieście...
~kluczyn7
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Ludzie narzekają a prawda jest taka, że po prostu w tej skrzyni TRZEBA wymieniać olej. DOBRY olej. ATF +4 - TYLKO TAKI!
Chrysler Voyager III Grand Voyager