Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Powiem tak, na dzień dobry od momentu kupienia samochodu już włożyłem do niego około 4000 zł, ale miał on przebieg 192.000 km więc zdecydowałem się na wszelki wypadek pewne rzeczy powymieniać. I jeszcze jedno, strzelił mi pasek klinowy i rozwalił rolki z napinaczem. Koszt części około 2200 zł. Teraz mam 220.000 km i co 150 km mam kolejne naprawy. Na początek pękła pompa wody, czyli do wymiany pompa plus nowy pasek klinowy, szykuje sie łożysko...
~zymir
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Drobne usterki jakie wystąpiły przez te 7 lat (teraz auto ma 16 lat !): problem z otwarciem okna od strony pasażera, padła klamka bagażnika, padła regulacja ustawienia świateł, nowy akumulator, wymieniony był napinacz paska alternatora, zbiorniczek przelewowy płynu chłodzącego (ktoś się przyczynił do tej usterki). Często padają żarówki H7.
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Tu zamek sie nie zamyka pilotem, ty zamek tylnej klapy padł i... tyle. W moim jeszcze nie zepsuło się nic więcej z drobiazgów, ale wole nie wykrakać, bo padnie coś jeszcze.
~MACIO
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
W ZASADZIE AUTO MI SIE NIE PSULO ALE NA DZIEN DOBRY GLOWICE DO REMONTU I TURBO. 280TYS. PREBIEGU I OLEJ Z MIARKI UBYWAL ZE OCHO CHO.CZASAMI WARIOWALY WSKAZNIKI-RAZ DZIALALY A RAZ NIE.
~ktoś
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Wymieniałem czujnik ABS, lusterko boczne, czujnik świateł cofania, zbiornik wyrównawczy na płyn chłodzący silnika, linka zmiany biegów.
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
W tym aucie drobiazgi nie nawalają jak już coś się dzieje to od razu z grubej rury ładuje :)
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Narazie spokój. Wymieniłem olej, filtry, końcówki drążków. oby tak dalej.
~wojtekgawron1@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Jezdze tylko pol roku, nabilem 15tys i jak na razie nic. Tfu tfu tfu.
~Piotr Stepien
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Zatkala mi sie raz dziurka od spryskiwaczy :) he he

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bolek