Oceny Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000

Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chrysler Voyager III Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000

~Ala
Chrysler Voyager III
Ogólnie, gdyby wstawić od razu inny silnik, mniej awaryjny. To autko niezawodne,znakomite i w ogóle super. Niestety całą ocenę psuje tylko i wyłącznie silnik.
~Robson
Chrysler Voyager III
Niestety nie dokonca jest to samochód z rak amerykanow bo silnik wraz ze skrzynia biegow to jakis wynalazek Wloski.
~Wojtek
Chrysler Voyager III
Samochód bardzo ładny ale prosty w środku żednych rewelacji
Chrysler Voyager III
Bardzo lubie to autko, dobrze sie prezentuje, sylwetka sie nie zestarzala i nadal przyciaga oko, pod warunkiem ze ma sie zadbaney egzemplarz.
Chrysler Voyager III
Wygodny na dlugie trasy, pojemny i dosc ekonomiczny, bardzo lekko sie prowadzi(oprocz wajchy od biegow). Wada jest slaby skret co komplikuje poruszanie w ciasnych ulicach i na parkingach.
~Piotr Stepien
Chrysler Voyager III
Wspanialy przud... jest mocno agresywny, bardzo fajnie miecc diodowe niebieskie swiatla i xenony.
~Pablodiabolo
Chrysler Voyager III
Całościowo oceniam na 4. Auto komfortowe, wygodne, w sam raz na długie wypady wycieczkowe. Powiem jeszcze zjezdziłem całą Francję małym RENAULT CLIO z 2003 i po 2 tygodniach jazdy wróciłem obolały, w tym roku zapuściłem się na Portugalię i Hipszanię i co? Zero zmęczenia od kierownicy i autko mnie tam nie zawiodło. Przeżyło 40 stopni w cieniu i słońcu 55 na pustyni w centralnej hipszanii. Ogólnie polecam, ale drogie naprawy.
~robert
Chrysler Voyager III
oprócz problemów z chydrauliką nie mam więkrzych zastrzeżeń
Chrysler Voyager III
5 tylko dla nowych samochodów, ten jest używany, więc 4.
Chrysler Voyager III
Generalnie jestem niezadowolony, auto ladnie wyglada ale jest wolne, slabe i te usterki.... Drugiego raczej nie kupie.
Chrysler Voyager III Grand Voyager