Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (67) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~plastek77@freenet.de
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jestem posiadaczem tego auta od 2lat kupile go z przebiegiem 170tysiecy z pierwszej reki do 180tys. nic sie nie dzialo ale potem sie zaczelo simerink poszedl miedzy silnikiem a skrzynia turbo sprerzarka saczela puszczac olej problemy ´z chamulcem recznym,chlodnica wody przerdzewiala strasznie rdzewieje tylna belka pod zderzakiem i ramki tylnej szyby. nie polecam tego auta nikomu straszne drogie podsespoly do silnika i cieszko dostepne. waz od...
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód przez rok nigdy poważnie się nie zepsuł, chyba aż do wczoraj bo szlag trafił cały olej (leje się jak z konewki), więc nie wiem czy nie doszło do najpopularniejszego problemu czyli głowicy, ale mam nadzieję, że nie i że znowu okarze się, że to jakiś kolejny drobiazg za 10 zł, który unieruchomił samochód.
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak do tej pory samochód mnie nie zawiódł zwykłe wymiany typu klocki hamulcowe aleje filtry i tak dalej nic więcej , samochód lubi oryginalne części i dobrej jakości płyny eksploatacyjne jeżeli się tego przestrzega samochód nie daje żadnych powodów do odwiedzania warsztatów i drogich napraw .
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
niewypałem jest podwójna misa olejowa,która po kolizji z np.krawężnikiem zacznie ciec.Wówczas trudno ją zaspawać czy zalutować ,bo olej dostał się pomiędzy dwie \"MISKI\".Wolałbym w przednich kołach łożyska kompaktowe,niż to zjawisko,które teraz tam jest-ni to piastołożysko,ni to łożyskopiasta
~automan
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
To mój drugi amerykanin, jestem silnie i mile zaskoczony niezawodnością, Jest naprawde super a dodatkowo daje mu zdrowy wycisk. Naprawde polecam. Warunek podstawowy samochód produkcji europejskiej z okresu po fuzji chrysler-Mercedes Inaczej tego nie umiem wyjaśnic.
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Nic poważnego nigdy nic mi się z nim nie stało. Po poprzednim właścicielu został problem wymiany uszczelki między skrzynią a silnikiem i mam wrażenie, że już zaczynało się coś dziać z uszczelką pod głowicą, ale zdążyłem pojazd sprzedać może w porę.
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
zużyta taśma pod kierownicą (tempomat i klakson wtedy szwankują), rozrusznik się 1 raz zawiesił i unieruchomił silnik, chłodnica do wymiany, przy 158.000 km awaria skrzyni biegów - wystarczyła naprawa (jechał normalnie ale coś wewnątrz stukało)
~Jarecki
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Drobiazgi. W motorach VM 2.5TD pamiętajmy o wymianie łańcucha co 20 tyś, a silnik nam się odwdzięczy. Niektórzy beczą, że im się silnik rozleciał i dają niskie oceny, klną itp. Jak się skąpcowi nie chce dać za łańcuszek nieco ponad 100zł, to...
~nonu@o2.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Miała miejsce awaria modułu sterowania wentylatorami, trzeba wtedy uważać na temperaturę silnika. Na szczęście szybko została usunięta. Myślę jednak że to ze względu na tropikalne upały tego lata a nie wadliwość sprzętu.
~lodziarz pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
pompa paliwa sie rozregulowała ze 2 razy i bezpiecznik tez 2 razy, ogólne wg dekry ten wóz powinien sie psuc cały czas ale nie jest tak zle. Rdza sie pojawia na tylnej klapie pod wycieraczka i tylko tu a wiec z tym tez niezle jest
Chrysler Voyager III Minivan