Lista ocen Chrysler Voyager III (106) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Wyciszenie może nie jest specjalnie idealne, ale za to przy podróżnej prędkości obroty silnika wachają się w granicach 1.500 obr/min wiec slychac jedynie szumy wiatru na budzie.
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
słyszę motor,mimo że założyłem zestaw nowych tłumików,ale myślę że złącze między kołnierzem a rurą przepuszcza.Mam wystrzępioną matę pod maską,może to też trochę decybeli dodaje?
~Mariusz Wałbzych
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
sam silnik jest cichutki. Jednak dużo tej blachy i z zewnątrz słychać. Pomykam od czasu do czasu A8 wiec mam porównanie do wyciszonego dupo wozu.
~Tusio
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
silnika nie słychać. jedynie jego pracę zdradza niski pomruk z tyłu auta. Jedyny szum top drzwi boczne przesuwane - tędy do wnętrza trafiaja odgłosy ulicy.
~kluczyn7
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Jest głośno powyżej 100 km/h. Ale w tego typu pojazdach ZAWSZE jest głośno. Stawiają bardzo duży opór powietrza.
~kris
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
trzeba tylko pilnowac ustawienia bocznych drzwi (zasuwanych) i jest super nawet przy 180 km/h..wiecej nie jechałem
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Na autostradzie przy 140 km/h słychać opony i wiatr, kiedy zwolnisz możesz szeptać z rozmówcą i będziecie się słyszeć.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Tak jak wspomniałem dieselek jest trochę głośny. Optymalnie maks to 2,5 tys obrotów i 110 km/h, później bardzo głośno.
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Pomimo głośnej pracy chwytu powietrza, we wnętrzu można rozmawiać nawet przy 120km/h pomiędzy pierwszym i trzecim rzędem siedzeń.
~Ala
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Slnik w grandzie 2.5 TD z 1999roku pracuje 100x glośniej niż w voyagerze z 1994 roku. Przy dłuższej jeździe można ogłuchnąć.