Lista ocen Chrysler Voyager III (101)

~Krzysztof
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Pierwszy i jedynie prawdziwy VAN bez cudzysłowiu. Gra drugoplanowe role w większości familijnych filmów rodem z USA. Świetnie się w nim czują kobiety, i to zarówno na prawym jak i na lewym fotelu. Jeżeli ktoś dojrzał do statecznego samochodu, to tylko Voyager. Inne to namiastka vana.
2,6
~vaneo
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
ludzie , idżcie na kurs logicznego myślenia - auto z DIESELEM MA ZAWSZE KILKUKROTNIE WIĘKSZY PRZEBIEG NIŻ auto na BENZYNę z tego samego rocznika
~maciek gg:2717183
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
jak narazie brak mi pomyslu co innego moglbym kupic bo to auto spelnia moje wszystkie wymogi
4,1
~lodziarz pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
ogólnie samochód jest dobry, gdyby skrzynia biegów, jakosc wykonania i hamulce były lepsze to bym powiedział ze jest bardzo dobry
~Ala
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Ogólnie, gdyby wstawić od razu inny silnik, mniej awaryjny. To autko niezawodne,znakomite i w ogóle super. Niestety całą ocenę psuje tylko i wyłącznie silnik.
~plastek77@freenet.de
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Nie polecam auta nikomu czesci drogie i trudno dostepne!
~MACIO
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
FAJNE AUTO DLA RODZINY. DUZO PRZESTRZENI, WYGODNE TYLKO NIE Z TYM DIESLEM!!!!
3,2
~seb
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Byłem trzecim właścicielem, wcześniej auto było serwisowane w ASO, bardzo wygodne i pojemne, klima w upalne letnie dni doskonała, ogrzewanie zimą OK. Wykończenie BDB. Silnikmasakra. Naprawiłem wszystko i sprzedałem.
~gal anonim
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
ogolnie samochod całkiem dobry, to co w nim najgorsze jest typowo amerykanskie a wiec słaba jakosc materiałów we wnętrzu i ich spasowanie
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III
8,1
15,7
3,8
~wadim
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Prześpieszenie OK. Elastyczność - OK. ale za głośny. (Silnik)