Lista ocen Chrysler Voyager III (101)

3,6
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Trudno tak w kilku słowach. Najbardziej rozczarowany jestem pracą zawieszenia i skrzypiącymi plastikami we wnątrz auta. Tęsknię za swoim Peugeotem. Za tą ciszą przy 160 km/h i lekkim świstem powietrza przy 200km/h. Okazuje się że amerykańskie samochody są fajne ale tylko na filmach.
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód typu Chrysler Voyager 2,5 TD nie należy do samochodów rajdowych jest to doskonały samochód rodzinny przystosowany do długich tras jazda nim to czysta przyjemność nawet po przejechaniu 1600 kilometrów nie czuje sie zmęczenia co nie można powiedzieć o niemieckich konkurentach , spalanie jest rewelacyjne moc wystarczająca chociaż nie powala ale moment obrotowy nadrabia braki na piątym biegu przy obrotach 1500 autko już dobrze przyśpiesz .
3,2
~Zenon Bombalina
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Dzięki niezawodności i ekonomiczności niedociągniecia ergonomiczne dają się przeżyć.
2,4
~dla fanów diesla
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Naprawiam amerykańskie auta juz blisko 14 lat Najwiecej problemów stwarza silnik diesla- włoski VM montowany do Voyagera. Klienci prosza o części uzywane- tylko skad je brać ???!!!! Do DIESLA jest PERMANENTNY BRAK UŻYWANYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH!!!! Jest takie zapotrzebowanie na cześci diesla na runku BO DIESEL NON STOP SIĘ PSUJE- poczytajcie te nieliczne posty gdzie ludzie klną na ten silnik, a reszta co popełniła błąd kupujać diesla... (Silnik)
~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak pisałem miesia temu ukradziono mi audi A6 ojciec pożyczył mi Voyagera, pozatym że musiałem na dzień dobry wymienić oleje, filtry, płyn chłodnichy i wiele innych, co kosztowało prawie nic ;). Wymiana filtra powietrza zniwelowała w 90% drżenie na biegu jałowym opisywanie przez innych.
~zymir
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Ogólnie auto jest ok. Trzeba się przyzwyczaić do specyficznej skrzyni biegów ( biegi wchodzą trochę jak w traktorze) ale jest to kwestia przyzwyczajenia się. Autem jeżdżę już 7 lat, i nigdy mi nie stanęło na drodze. Bieżące naprawy finansowo nie szarpią zbytnio budżetu domowego. Jednak co roku wymieniam łączniki stabilizatora, świece żarowe oczywiście olej na bieżąco. Auto bardzo bezpieczne i wygodne. Mankamentem jest że radio jest w wersji...
~ktoś
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Jeżeli ktoś ma większą rodzinę, to ten model jest idealny. Moim zdaniem jest to najlepszy van. Duża przestrzeń, dobra ergonomia, przyzwoite osiągi - wszystko to jest godne podkreślenia. Jeżeli już raz przejechałeś się tak dużym pojazdem to z pewnością nie zamiesznisz go na nic innego. Z drugiej strony jeżeli nie masz dużej rodziny to radzę odpuścic sobie zakup Voyagera. W tej cenie można kupic znakomitą osobówkę, mniej awaryjną i bardziej...
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Super auto do spokojnej jazdy (2,2tyś obrotów, około 110-120 km/h na \"piątce\"). Żadnych poważnych usterek. Części dostępne.
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
bardzo przyjemny \"klank\"silnika wsród moich kolegów nazwany TRAKTORKIEM (Silnik)
~wojtekgawron1@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Wygodny na dlugie trasy, pojemny i dosc ekonomiczny, bardzo lekko sie prowadzi(oprocz wajchy od biegow). Wada jest slaby skret co komplikuje poruszanie w ciasnych ulicach i na parkingach.