Lista ocen Chrysler Voyager III (101)

~Jarecki
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Daje 4, bo są auta w których nawiew działa tak mocno, że zrzuca na tylne siedzenia. (Wentylacja i ogrzewanie)
~makarp@poczta.onet.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Generalnie należy mu się 5, ale sprawa silnika jest niedopuszczalna. Podobno dotyczy to tylko roczników 96-97, które mają rozrząd napędzany łańcuchem (dotyczy diesla).
3,5
~mierstak
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
silnik tragizm 2,5td ten co wymyslil ten silnik powinien gnic w lohu bez wody i jedzenia 100 lat, hociarz sama jazda jest ok,auto kupilem w serwisie w norwegi mam udokumetowany przebieg i ksiazke serwisowa i tak sie motor rozlecial (Silnik)
4,1
~emil
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
powod kupna to przestrzen i wygoda jaka oferuje,komfortowe, idealne na wyprawy w wiecej niz 2 osoby, duzo miejsca w bagazniku, nie spisuje sie najlepiej w zime a z tym silnikiem moglby spokojnie miec naped na 4 kola, problem z dosc duzym spalaniem jesli ktos lubi oszczedne autka, mimo drobnych usterek i kilku niedociagniec jest to solidne i godne polecenia auto
~stały użytkownik auta firmowego
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Opinia, że jest to samochód bardzo zawodny nie potwierdza się. Warto jednak dołożyć trochę i kupić rocznik 2001, gdzie diesel jest nowej konstrukcji - mniej pali i ma większą moc. Mój silnik przy prędkości powyżej 140 km/h jest męczący na dłuższą metę. Wadą też są częste (co 10 tys. km) i drogie przeglądy
~mirek
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
jak rasowy diesel zimny i prz małych prędkościach klekocze (Silnik)
~szw1
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Mógłby być lepszy, ale i tak trafił mi się z rozrządem na kołach zębatych. (Silnik)
4,1
~Sysia
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Auto po domowej wymianie silnika ktory byl skladany .Narazie chodzi...Generalnie polecam dla kogos kto nie ma "ciezkiej nogi"....Dla takich polecam subaru :) (Silnik)
~Wojtek
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
redukcja biegów to koszmar w biały dzień jedynka to jeszcze w (powiedzmy) miare ale dwójka dla koneserów. Wpuśc kolege do auta i nie ujedzie kilometra po czym zapyta co to za złom!!!!!!!!!!!!!!! (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III
8,1