Lista ocen Chrysler Voyager III (101)

~piotr@euro-punkt.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Polecam ceniącym komfort i przestrzeń. Mam opory z jazdą nową Almerą, zawsze korzystamy z Voyagera. 230 tys km i silnik jak nowy, bez dolewania oleju od wymiany do wymiany, zapala zimą bez najmniejszych problemów. Polecam.
~jarek_27@poczta.onet.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Auto kupione w salonie,sprawuje sie znakomicie.Jedyne na co moge narzekac i co mnie mocno irytuje to stuki i trzeszczenia tylnych siedzen.Probowalem podkladac gume ale brzydko to wyglada wiec trzeba polubic te stukotania
~marek
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
silnik pomimo niektorych negatywnych opini jest bardzo dobry i dynamiczny tylko trzeba o niego odpowiednio dbac wszelkie naprawy silnika musza sie odbywac przez po prostu fachowcow a nie pseudo fachowcow (Silnik)
3,6
~konstanty-sikorski@wp.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Dobre auto,marzy mi się taki model tylko młodszy co najmniej o 5 lat.
3,5
~Big Gipsy
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Niedogrzany drugi rząd a o trzecim już nie wspomnę. (Wentylacja i ogrzewanie)
3,3
~Spokos
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jazda z prędk. powyżej 150 km/h - Gwarantowana wymiana głowic ! koszt 12.000 zł. Takiego pecha mam po raz trzeci! Przejechałem dopiero 150 tys.km. Fakt - BUTA DOSTAWAŁ.
~megabaran@interia.pl
3,3
~wwwooojtek@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
szybko siada zwieszenie, siedzenia piszczą, serwis nie moze usunąc usterki, części zamenne (elementy plastikowe wnętrza) niezwykle drogie
~Pawel
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak ktos wczesniej napisał "kosztuje", ale warto bo auto w porównaniu z VW Sharanem lub innymi tego typu o niebo wygodniejsze i bardziej przytulne.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,7
~PUCHATEK39@POCZTA.ONET.PL
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
przy przebiegu 26000 2 b.poważne naprawy:wymiana przegubu kierownicy,awaria i wymiana pompy sprzęgła! dO TEGO STOSUNKOWO GŁOŚN PRACA SILNIKA POW.100/H (Stosunek jakość/cena)