Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager (46) - Silnik

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
ma swoje dziwne zachowania gdy jest zimny -ale do tego trzeba przywyknac - gdy sie rozgrzeje - bez zarzutu, jezdzilem otatnio Mitsubishi Pajero - ten to dopiero ma swoje odchyly, acha : moj ma chipa
~Marek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie lubię klekotów - do teraz przeszkadza mi ten dźwięk na postoju. Natomiast nie mam zastrzeżeń do jego pracy, usterek, czy jakichkolwiek wycieków. Nic nie naprawiałem.
~Damian
Grand Voyager 2.4 i 16V 147KM 108kW
Debiloodporna jednostka. Trochę słaba, pali co 3.3 i 3.8 a mocy brakuje. Zyskuje przy ewentualnych naprawach, bardzo tania i prosta konstrukcja
~Przemek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Pięknie pali także w zimie, a webasto tylko w tym pomaga! Bardzo elastyczny, choć na czwórce poniżej 60km/h i na piątce poniżej 80km/h buczy
~Edmund Ogiegło
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
silnik jest bardzo elastyczny ale według mnie za głośny przedało by sie dużo lepsze wyciszenie średnie realne spalanie około 8l na 100km
~Robson
Grand Voyager 3.3 i V6 174KM 128kW
Rok 2003, przebieg 210tys, pracuje cicho, ładnie, zero problemów. Warunek, wymiana oleju mniej więcej co 10 tys.
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Silnik daje radę. Nie jest zbyt głośny, elastyczność dobra, trzeba tylko pamiętać by trzymać silnik na wyższych obrotach.
~Bzyk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Autko zakupiłe w salonie i jestem z niego bardzo zadowolony.DO TEJ PORY PRZY SILNIKU NIC NIE ROBIŁEM POZA NORMALNĄ OBSŁUGĄ.
~feliux
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Pali bez problemów i tak było od początku, zaślepiłem EGR wymieniłem dwa wtryskiwacze za 600 zł z wyjęciem
~ARTUREK
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Troszke glosny jak jest zimny, ale osiagi do takiej masy są superowe, naprawde polecam
Chrysler Voyager IV Grand Voyager