Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Nie jest źle. Co mi przeszkadza? Brak regulacji wysokości fotela kierowcy i pasażera. Zegar umieszczony na wyświetlaczu radia a nie na desce rozdzielczej. Kierunkowskazy i włącznik spryskiwaczy z lewej strony kierownicy w jednej dźwigni. Lepszy rozwiązaniem byłoby też 5 osobnych foteli z tyłu ja np w Sharanie. Daje to większą możliwość konfiguracji.
~felixwawa
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Myślałem że moje kombi jest duże (passat B5FL). Jak chcesz zobaczyć duży samochód to wsiądź do grand voyagera. Mozna przejść z przednich foteli aż na tył bez przepychania się między pasażerami.
~felixwawa
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Chyba się przyzwyczaiłem, dla mnie wzystko na miejscu. Musiałbym się nad tym zastanowić co i jak pozmieniać .
~Mirek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
jak na te klase i to wyposarzenie co oferuje nam chrysler w porownaniu do innych samochodow tej klasy ergonomia jes t jego plusem
~felix
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Pakowny 7 osób zwykle woże 6 i komplet bagażu na 2 tygle, i jeszcze można środkiem chodzić
~VASYLI
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
KUPUJĄC TEGO TYPU SAMOCHÓD NIE SPODZIEWAJ SIĘ ŻE KUPISZ KLOCKI ZA 50ZŁ W INNYM PRZYPADKU NIE KUPUJ TEGO AUTA
~Marek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Wszystko pod ręką, do włącznika wycieraczek można się przyzwyczaić.
~pawela56@poczta.fm
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Mnóstwo schowków, wygodne fotele, prosty panel sterowania klimatyzacją.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
8,4
~Przemek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Fantastyka! Jest oto opinia po użytkowaniu dziesięciu samochodów!
Chrysler Voyager IV Grand Voyager