Ocena kierowcy - Chrysler Voyager IV Minivan

przemorz@post.pl, 21 lat temu
Silnik 2.5 CRD 143KM 105kW
Rok produkcji 2001
Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
I teraz pojawia się problem. A mianowicie jeździłem wieloma autami jak chociażby MB S klasa W140 i ten najnowszy(apropos to stara eska miała więcej miejsca ja ta nowa - nowa naprawde taka sobie), Nissanem primera tez nowka, honda preluda i civic, seicento, oplem vectra i innymi i chyba pozostane wierny na zawsze temu pojazdowi bo jest ZAJEBISTY. Jedyna ewentyalność to JEEP GRAND CHEEROKE albo BMW X5 ale zawsze już z CRD i nic innego.
Dardzo dobry nowoczesny slinik, ekonomiczy z super osiągami :)
To jedyna rzecz którą należy udosonalić-przy zimym aucie nie jest łatwa zmiana biegów szczególnie z 2 na 3 i spowrotem.
Nie ma się czego czepiać . Jest rewelacją.
Jak w tego typu aucie można źle widzieć - trzeba być chyba ślepym(z całym szcunkiem dla niewidomych). Siedzisz wysoko, wygodnie i patrzysz na prawie wszystkich z góry:)
Nic dodać nic ująć.
Moja rodzinka nie marudzi nawet jeślizajmują 3rząd siedzeń.
Miałem okazję jeździć nowym Mercedesem S(dużo i często) i z całym szacunkiem nie zamieniłbym się z na niego(ogólnie taki sobie). Voyager bije go na łeb na szyje.
Bardzo dobrze ale waty wyciszającej nigdy za mało.
Przy 220km/h na autostradzie 11l, przy 130km/h 7l to czego pragnąć więcej:)
Żeby nie auto alram który mam zamontowany przez aso wszystko byłoby na 6+
auto alarm ale montowany w aso a nie fabryczny.
60000 ponad w 11 miesięcy i nic kompletnie NIC. Tylko pokazuje sie na przeglądach co 15.000 i zmieniam opony z letnich na zimowe:)
Chrysler Voyager IV Minivan