Oceny Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008

Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008

~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Mam ten samochód już ponad 10 lat i nie wiem czy tak dobry egzemplarz trafiłem czy po prostu jest tak dobry. Wymieniłem tarcze klocki rozrząd i filtry.W firmie mamy 20 samochodów nowe Vito T5 i pomimo róznicy wieku Voyek zawsze wygrywa a ma już 250 tys nalatane
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Bardzo go lubie mamy w domu 3 samochody myśli niemieckiej i ten wcale nie odstaje żona ma A6 z 2006 roku ja mam Chryslerka z 2001 i BMW 5 z 2006 roku i jak napisze że cała rodzina nasza nim najbardziej lubi jeździć to nie skłame.Jest to troche inne auto napewno wygodniejsze niż wspomniane audi czy BMW jest miękie duże i rodzinne mieszczą sie tu narty graty przy wyjeździe nad wode samochód którego nie kradną
3,2
~him.him@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Całkiem sobry samochód Mam już 175 000 tys i jak do tej pory nie zawiódł mnie . Trzeba pamietać o wymianie filtra paliwa w dieslu to około 15 minut roboty i 50 zł za filtr . Plusy to komfort dla rodziny z bagażem i dość oszczędny zespół napędowy Minus to za głośny silnik oraz słabo wchodzące biegi fotele za miękkie na długie podróże
~mszafr@equus.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
To fajny wygodny rodzinny samochod, mimo kilku wad, uwazam, ze na rynku polskim najladniejszy i najlepszy w swojej klasie, dobra relacja jakosc/cena. To model na pewno duzo lepszy od poprzednika 2,5TD, ktorym przejechalem 120ys. majac sporo powaznych awarii
~przemorz@post.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
I teraz pojawia się problem. A mianowicie jeździłem wieloma autami jak chociażby MB S klasa W140 i ten najnowszy(apropos to stara eska miała więcej miejsca ja ta nowa - nowa naprawde taka sobie), Nissanem primera tez nowka, honda preluda i civic, seicento, oplem vectra i innymi i chyba pozostane wierny na zawsze temu pojazdowi bo jest ZAJEBISTY. Jedyna ewentyalność to JEEP GRAND CHEEROKE albo BMW X5 ale zawsze już z CRD i nic innego.
~Tazz084
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Super wygodne auto jak się dba to się odwdzięcza bezawaryjnością. Wiadomo rzeczy eksploatacyjne się zużywają, ale się dba to auto śmiga pieknie :)
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
~gregMA
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
trochę irytująca szczególnie w zimie jakość materiałów wykończeniowych wnętrza;
~morena30@o2.pl pedro
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
jak narazie jestem bardzo zadowolony jesli bym mial zamienic... nie zamienilbym...! polecam
3,5
~wkowitek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
po za tym że czasami zamiast spryskiwacza szyb migają światła drogowe nic nie szwankuje. Mało precyzyjna skrzynia biegów(manual)
~Wiktor Sawoniaka
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
silnik - swietne osiągi - wyprzedzanie na 5 biegu - bez problemowo.
Chrysler Voyager IV Minivan