Ocena kierowcy - Chrysler Voyager IV Minivan

Silnik 2.5 CRD 143KM 105kW
Rok produkcji 2001
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Można go nie lubić ale autko ma już prawie w tej budzie 10 lat a jak sie umyje jak na Vana to chyba ładniejszej budy nie ma, jest bardzo wygodne dla rodziny z dziećmi, pali jak na tak duży samochód nie za dużo fotele sie fajnie przesuwają .Jeżdże nim od nowosci to fakt ma już 200 000 nie sprawdziły sie opinie że amerykaniec że awaryjny itp. powidział bym nawet że jest odwrotnie bo częściej naprawiam żony A6 niz Chryslera ale czasem sie źle trafi i tyle. Jak bym miał doradzac komuś to powiem tak kupujcie sobie chryslerka tylko od solidnego gościa co nie zajeździł go z przyczepą albo lawetą i niejeździła na opale. gadałem z facetem w serwisie i na moje obawy że to już 200 000 odpowiedział że przyjeźdzaja na przegląd egzemplaże z przebiegiem 400 000 i nie widać jeszcze końca sielnika więc nie jest źle. ja swojego nie sprzedam będe trzymał bo go lubie a po za tym co można kupić za 25 000 ladniejszego .Pozdrawiam
Bardzo go lubie mamy w domu 3 samochody myśli niemieckiej i ten wcale nie odstaje żona ma A6 z 2006 roku ja mam Chryslerka z 2001 i BMW 5 z 2006 roku i jak napisze że cała rodzina nasza nim najbardziej lubi jeździć to nie skłame.Jest to troche inne auto napewno wygodniejsze niż wspomniane audi czy BMW jest miękie duże i rodzinne mieszczą sie tu narty graty przy wyjeździe nad wode samochód którego nie kradną
Radzi sobie może nie ma jakiejś rewelacji ale bardzo przyjemnie sie zbiera
najwieksza bolączka tego samochodu ale powiem tak malkontenci nie chcieli by tym jeździć ,ale jak ktos sie przyzwyczaji to potem tego nie zauważa
ok samochód dobrze trzyma sie drogi
siedzisz wysoko jak panisko wszystko ekstra widac
mogło by byc lepiej ale coż
no tu nie ma rewelacji długo w zimie sie grzeje a wlato klima taka sobie wydajna
za to go kocha moja żona i dzieciaki można sobie łazić miedzy fotelami i to taki jak by to powiedzieć mięki w środku samochodzik gdzie dzieciaki zdejmują buty lażą sobie po fotelach mają dużo miejsca
ja mam 200 000 i nie słysze żadnych stuków wymieniałem raz łączniki stabilizatorów
po mieście pali mi koło 10 -11 w trasie jak jedziemy na wczasy około 8-9 ale trzeba jechac do 140 max bo potem chla jak smok
jak sobie przypomne ile za niego dałem w salonie prawie 10 lat temu a było to ok 140 000 to szlag mnie trafia ale teraz jak ktoś sobie kupi auto za 25 000 z 2002 to naprawde rewelacja.Tylko trzeba kupować od ludzi co jeździli tym autem do pracy a nie w pracy woząc nie wiadomo co bo do tego to auto sie nie nadaje
palą sie za często żarówki
wymieniłem tarcze bo sie pokrzywiły po wyjeździe z salonu , dokręciłem wtryskiwacz bo lał i tarcze sprzeglową bo sie skończyła

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 CRD 143KM 105kW [l/100km]

9,5