Lista ocen Citroen AX (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Th_omas@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
drobiazgi - więc to jakas linka z ręcznego, to pompka hamulcowa (uzywana za 30 zł i działa), straszny jest wskaźnik paliwa - oszukuje, kontrolka raz świeci raz nie, zamek w klapie bagażnika - oczywiście wszystko to naprawim sam i małym kosztem
~kazp@tlen.pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Fatalnie, psulo sie wszystko. Nigdy wczesniej nie mialem zachodniego auta tylko z bloku RWPG. Auto bylo na kanale prawie co 500km.Wczesniej nawet nie wiedzialem ze w aucie jest tak duzo podzespolow.Chcac nie chcac troche wyspecjalizowalem sie jako mechanik.
~TVsky
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Zamek tylnej klapy raz można go zablokować raz nie, urwało mi się mocowanie drążka do podpierania maski plastikowe było i się wykruszyło. Przeniesienie zmiany biegów z źwigni na skrzynkę ma słaby punkt, który został stuningowany przy pomocy drutu :)
~leon317@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
drobiazgi wynikające z elektryki czyli krótko mówiąć przepalanie żarówek, problem z podświetleniem deski rozdzielczej. tapicerka. fotel sie wytarł i podarł materiał. odpadają elementy tapicerki drzwi. wszystko brzęczy.
~zajc
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Na razie przez poltora roku i 30 tys km wymienilem tylko simmering na polosce i zacial sie zamek od drzwi po stronie kierowcy. Wiec za wszystkie usterki przez ten czas wydalem 300 zlotych. Jak dla mnie ideał!!!
~konradbielecki@op.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Przełączniki - można samemu oczyścić i inne styki gdzieś przez podłogę cieknie woda tylko jeszcze nie znalazłem Klamki jedna urwana a reszta ciężko się otwiera Łożyska z przodu i sworznie - to normalne na naszych drogach
~franc 821
Hatchback 1.1 60KM 44kW
tutaj nie jest już tak wesoło. Kupiłem go z zepsutym zamkiem klapy tylnej ( podobno to standard) , teraz poszedł mi mechanizm regulacji siły nawiewu, ciekaw jestem co teraz mnie czeka- ale w końcu to drobiazgi - 3
~Dariusz_Kuczynski@tenbit.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Kostka przy przekaźniku od pompy była tak zabezpieczona przed wilgocią że aż odcięła zasilanie pompy paliwa, szczotki rozrusznika (musiałem znaleźć oryginalen bo polskie się cały czas wieszały nawet po oszlifowaniu,
~citrofan@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
przyczyny 3-krotnego cholowania(nie chciałem naprawiać w S-cu,bo nieznam tam taniego mechanika/elektryka) to zepsuty(zalany wodą) przekażnik komputera,aprzez to rozładowanie akumulatora i kłopoty z immobiliserem.
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~Dżejkop
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
No jest tego trochę. Głownie to problemy z zaśniedziałymi przewodami i popękane wtyczki ze starości. Dodatkowo tu coś się odkręci, tam coś popiszczy. Takie pierdoły do zabawy w wolnym czasie.