Lista ocen Citroen AX (141) - Ergonomia

Na liście zabraknie 246 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vonAue
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Nie ma się do czego przyczepić. Deska rozdzielcza nudna i poprawna do bólu - wszystko jest intuicyjne i na swoim miejscu.
~totalControl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
się nalewa i się ma więcej niż spodziewa ;] wiadomo, zależy od stylu jazdy, mnie często zachęca to auto do powera więc i korzystam ;]
~dolarhyde
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
wszystko pod ręką, niektóre rozwiązania są bardzo ciekawe - trzeba się przyzwyczaić. fotele męczą w dłuższej podróży.
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Mały promień skrętu - dzięki temu bardzo zwrotny, no i w zatłoczonym mieście również łatwiej nim zaparkować niż \"kombiakami\"
~Desperados
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Dla dwóch osób to nawet wygodny. Podczas jazdy w cztery osoby nie można zachować odległości intymnej pomiędzy pasażerami.
~tomaswrc
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Wszystko jest tam gdzie być powinno. Mam wersję trzydrzwiową, więc mam gdzie schować gaśnicę i 1,5 litrową butelkę z piciem.
~Michał
Hatchback 1.0 50KM 37kW
słabo podswietlone wskazniki i deska przez co jak sie rzadziej jezdzi lub roznymi autami to troche ręka bładzi
~wojh
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
fatalnie rozmieszczone włączniki od ogrzewania tylnej szyby i światła przeciwmgielnego. Kierownica je zasłania.
~Polan
Hatchback 1.0 50KM 37kW
uwielbiam pojemniki na butelke z napojem w drzwiach :D brakuje mi wiecej miejsca na drobiazgi w okolicach skrzyni biegów
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~Paweł
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na takie małe autko to calkiem niezle - jedyny minus - brak regulacji wysokosci kierownicy - wysocy maja klopoty :(