Lista ocen Citroen AX 1.0 50KM 37kW 1992-1998 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej_ax1997
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Osobiście tym samochodem zrobiłem przez 3 lata około 50 tys. kilometrów. W tym czasie wymieniłem akumulator(oryginalny wytrzymał 8 lat), świece, tarcze hamulcowe z przodu i szczeki z tyłu, klocki, elastyczny przewód hamulcowy z tyłu,cylinderki hamulcowe kilka razy zarówki z przodu - o dziwo ale z tylu są jeszcze fabryczne, belka tylna była regenerowana.
~Michał
Hatchback 1.0 50KM 37kW
zagotowalem ze swojej winy silnik, wywalilo uszczelke badz pekla glowica, nie sprawdzalem, kupilem silnik z przebiegiem 64000 za 300 zl, przelozylem i jezdze dalej, cala cytryne sprowadzona mozna kupic za 1000 i czesci full. najwiekszy plus tego auta, jesli ktos zna podstawy mechaniki wszystko zrobi sam i auto jezdzi dalej
~bob71
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Przy 111 000 wymieniałem wszystkie uszczelki silnika. Później rura wydeczowa. Akumulator. Szczotki alternatora. Po wypadkach pracy blacharskie, chłodnica, cylinderki hamulcowe z tyłu, tarcze z przodu, lampy, progi bo i tak naruszył je ząb czasu. Złamał mi się fotel kierowcy. Ukradzione radio, więc i boczna szybka.
~Kazelot
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Wymiany - uszczelka pod głowicą; wentylator na chłodnicy, belka tylna; dwa przeguby, pompa paliwa, pozytywna rzecz - nie musialem być holowany.
~tprell@interia.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Poza normalną obsługą (płyny, filty, klocki, tarcze, paski,itd.) nawet najmniejszej awarii przez trzy lata użytkowania!!!
~Polan
Hatchback 1.0 50KM 37kW
bardzo niewielki wyciek oleju z uszczelki głowicy, sprzęgło powolutku do naprawy się szykuje, pojawiła się rdza
~sajko@sezam.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ostatnio wsadzilem dosc duzo kasy, zeby naprawic, to co bylo, ale od 3 miesiecy nie dzieje sie doslownie nic!
~AXL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nigdy nie zawodziły. Osatnio przez wakacyjny tydzien zrobiłem 1000km (prywatnie) zawsze wróciłem swoim autem.
~pawelec@busko-zdroj.cjb.net
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nigdy mnie nie zawiódł, zawsze zapala, i mogę na niego liczyć, nawet daleka trasa jest dla mnie bezstresowa.
~Musicofspheres
Hatchback 1.0 50KM 37kW
16kkm w pół roku i tylko jedna awaria właśnie związana z elektryką.