Lista ocen Citroen AX 1.0 50KM 37kW 1992-1998 (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rekinojad@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Łoj, tu jest hardkor. W mieście da się jeszcze z radyjkiem wytrzymać, ale w trasie AX przeistacza się w 30-letni odkurzacz Predom. Do 100 jest w miarę znośnie, ale prędkości autostradowe to mordęga. Myślę, że 5 biegów niewiele by tu pomogło. Poza tym słychać doskonale co się dzieje w podwoziu auta. Informuje nas ono o najmniejszej wyrwie w asfalcie.
~Kermon
Hatchback 1.0 50KM 37kW
W środku słychać silnik i stukanie zaworów :) Przy 120 km/h silnik pracuje dość głośno i przeszkadza to w słuchaniu radia:) co ciekawe przy 150 km/h wydaje się być ciszej w środku. pewnie rozwiązaniem będzie 5-ciobiegowa skrzynia biegów
~ktośś
Hatchback 1.0 50KM 37kW
wyciszenie nie jest atutem tego auta przy 120-145 km/h jest za głośno. Jest jeden na to sposób: odkręcić radio na ful i tyle. Nic dziwnego to jednak silnik wysokoobrotowy.
~AXL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nie jestem "szybki i w...." wiec podróżuję pomiędzy 90 a 110 km/h i dla mnie jest on rewelacyjnie cichy zwłaszcza że poprzedni egzemplarz był 4 biegowy i znacznie głośniejszy.
~sajko@sezam.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Mogloby byc lepiej, szczegolnie w przedziale od 100 km/h zaczyna sie robic naprawde glosno. Na szczescie dobry sprzet grajacy pomaga :)
~Polan
Hatchback 1.0 50KM 37kW
głośno, szczególnie po przekroczeniu 110 km/h, mi sie te odglosy podobaly, ale za ciszę tego uznać nie mogę niestety
~Kazelot
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Do 80ciu raczej cicho, choć opływ powietrza może irytować, tak samo jak dość głośna praca zawieszenia (cóż-polskie drogi)
~Musicofspheres
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Przedział silnika dość słabo wyciszony. Ale znacząca przewaga nad chociażby nawet CC 700 :D
~andrzej_ax1997
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Raczej słabo wyciszony ale przy prędkości około 120 km/h spokojnie można rozmawiać bez podnoszenia głosu.
~parowa@x-com.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
hm trudno mi powiedziec bo ja zawsze dosc glosno muzyki slycham. ale podejrzewam ze nie jest zle