Lista ocen Citroen AX 1.5 D 54KM 40kW 1994-1997 (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olineo2@wp.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
mam go już ponad 4lata, polecam mgo tym którzy chcą ekonomicznie jeżdzić, autko pije od 3,5-5,5 czego tylko sie złapie(słonecznikowy, lub orężadka) nie mam z nim problemów, poza tylnią belką(łożyska co 60tyś. do wymiany) nikt się za nim nie oglada wiec można spokonie iść do marketu, a on i tak będzie stał na parkingu, w przeciwiństwie do(audi, vw, merca itp.) polecam
~vonAue
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Tak jak wspomniałem przez 10 tysięcy przebiegu jedyne co musiałem robić to raz wymieniłem świece żarowe. Dałbym 5 gwiazdek, gdyby nie kiepska jakość wykonania wszelkich plastików - rozpadające się klamki czy gałka biegów, która rozpadła mi się w rękach oraz drobne problemy z elektryką.
~dolarhyde
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
zamki, zacinające się drzwi z tyłu, trzaski plastików i \"świerszcze\", pasy bezpieczeństwa które nie powracają do piewotnego ułożenia potem trudno otworzyć drzwi, przestała świecić kontrolka świateł drogowych, przepalające się żarówki z tyłu, szybko rozregulowujące się światła z przodu (ustawienie).
~Gerwazy z Tarnowa
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Z czasem zaczęły pojawiać się irytujące rzeczy jak np. upalony pod izolacją kabel od alternatora. Jednej zimy miłaem problem z zapalaniem przy -15C, ale okazało się że po prostu miałem wode z baku co skutkowało tym, że lód zatykał smok paliwa.
~konradbielecki@op.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Przełączniki - można samemu oczyścić i inne styki gdzieś przez podłogę cieknie woda tylko jeszcze nie znalazłem Klamki jedna urwana a reszta ciężko się otwiera Łożyska z przodu i sworznie - to normalne na naszych drogach
~Krzysztof
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
po prostu rozpacz, najgorsza inwestycja w życiu nie wiem skąd te entuzjastyczne opinie, ciągle coś odpada, wycieka psuje się, wali, obciera, stuka. Klasyczne części nie pasują, pełno niestandardowych wymysłów
~Paweł P
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Zamek bagażnika psu się bez przerwy. i musiałem w końcu przeciągnąć cięgno do środka pod szybę. Otwierałem od tej pory bagażnik ciągnąc za oczko w środku samochodu.
~kuligosiarz
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Samochód dla kogoś kto lubi czasem pogrzebać - kapryśny jak nastolatka, jednak w ogólnej ocenie bardzo wierny i troskliwy właściciel może na niego liczyć w każdej sytuacji.
~parapiet
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
w ciągu 3 lat jazdy, wymienilem, prócz normalnych corocznych przeglądów, świece, akumulator, tulejki w przednich wahaczach, gumy od przegubow na przodzie, tylną ośkę (300zl szrot).
~Rozczarowany :(
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Dno, dno i jeszcze raz dno !!!!! Psuje się WSZYSTKO !!!!! np.: niedawno klamka została mi w ręku podczas otwierania drzwi (pozostawiam to bez komentarza) :-(