Lista ocen Citroen Berlingo I (191) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 238 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bolek B
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
fantastyczne wyciszenie porównywalne z ruskim ziłem i czeska tatra tam chociaz pojawiało sie syczenie hamulcow dla zabawy ,nie potrzebne jest radio bo i tak go nie usłyszysz
~Mariusz
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
wyciszenie związane jest z silnikiem. Przy prędkości oszałamiającej dla tego silnika 110 km/h na trasie trzeba robić po paru godzinach przerwy bo głowa boli.
~Karol
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Na wysokich obrotach silnik troszkę za głośno pracuje. Czasem przy większej prędkości i jeździe po mokrej nawierzchni wydaje się jakby drzwi boczne tylne były otwarte
~AngryCBR
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Silnika na wolnych obrotach prawie nie słychać. Przy wyższych prędkościach dość mocny szum wiatru, ale nie na tyle by to przeszkadzało.
~Arturro
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Niestety, w części bagażowej są "gołe" nadkola jak w busie. Dodając do tego cienką lecz praktyczną roletę, szum opon jest mocno odczuwalny.
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
hałas który dociera do kabiny jest niewielki wiec wyciszenie ok, chyba że ktoś jedzie powyżej 140km/h to może powiedzieć że już robi się nieco głośniej
~bartek
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Wydaje mi się, ze samochód jest cichy, szczególnie jak na dwuosobowe auto, jednak ja mam wyłożone ściany i podłogę sklejką, więc to z pewnościa sporo daje
~gajoo
Mikrovan 1.6 HDi 75KM 55kW
Po przekroczeniu 110-120 km/h robi się naprawdę głośno - duże opory powietrza niezbyt opływowej karoserii. Wyciszenie silnika w normie (jak na tę klasę auta).
~Furman
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
teraz zaczyna jakby głośniej chodzić jak się trochę szybciej jedzie 120-130 km/h ale przy predkości 100 km/h muzyczka pogawędki - super jazda relaksacyjna
~skyluk@poczta.onet.pl
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
jak na silnik dieesla uwazam ze jest cicho, nawet przy wyzej wspomnianej predkosci 150, dzien spedzony w samochodzie (na jezdzie oczywiscie) nie jest meczacy