Lista ocen Citroen Berlingo I 1.4 75KM 55kW 1996-2011 (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yakuzza@vp.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
kierunki mi ginęły jakieś zwarcie jakies bylo ,znika podświetlanie zegarów, drzwi boczne lubja sie rozregulować, pretarło mi sie siedzenie coś penie by się znalazło
~Zielonogórzan
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
oprócz rozjechanej skrzyni biegów i penkniętego zatrzasku schowka to dobrze, ale zauważyłem już w kilku starszych berlingach psucie się zamków (nie chodzi mi o centralny)
~dominik@paluki.tygodnik.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Było trochę usterek, parę razy nie mogłem ruszyć - raz wydoił się akumulator, drugi raz jaś pompka - chyba powietrza.
~jacekkaczorowski@op.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Drobiazgów nie było jeszcze ale poważniejsze tak. Przebieg auta to 25000km także jeszcze się będzie działo.
~WJ
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Niesamowite ale jedyny drobiazg to odkręcające się śruby kratki za fotelami.Kto by powiedział że to francuz
~JOHN
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
1. Wentylator piszczy jak byś jeździło po myszach. Do wymiany po dwóch sezonach zimowych.
~zagozdzinskijan@wp.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
szybkie zuzycie wkladow zamka,czujnikow sygnalizacji pozostawionych wlaczonych swiatel
~janpol2
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
nie mam wiekszych problemów a przerabiałem juz z 5 marek . no fotele kierowcy i mpasażera pianka sie kruszy
~nadam
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Poduszka w fotelu kierowcy wykrusza się po 30 tys - do bani. Często lecą tylne żarówki...
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo I 1.4 75KM 55kW
8,7
~Bezel
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
zamek bagaznika, mocowania atrapy chlodnicy, listew pod leflektorem