Oceny Citroen Berlingo I 1.6 16V 109KM 80kW 2000-2011

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Berlingo I 1.6 16V 109KM 80kW 2000-2011

~mnemonick
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Bardzo dobre i udane auto. Małe mankamenty łatwo mu się wybacza, bo zalet ma mnóstwo!!! Można przejechać 1000km jednym ciągiem a zmęczenie wogóle nie daje się we znaki. Poprzednio jeździłem różnymi autkami jednak żadne nie było tak wygodne!!! gorąco polecam!!! Aranżacja wnętrza i możliwości transportowe wyjątkowo dobre. Auto nie jest zupełnie bezawaryjne, ale koszty napraw są przyzwoite, a koszty zakupu niższe niż konkurencji może poza...
~Wojtek
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Auto spełnia powierzone mu zadania. Przestronne, tanie w utrzymaniu idealne do wożenia dzieci do przedszkola! Rozzuwane drzwi idealne dla rodzin z fotelikami. Generalne jak nie wymaga się komfortu limuzyny i przyśpieszenia wyścigówki to Berlingo jest wdzięcznym autem do codziennej jazdy!
~AngryCBR
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Świetne, wdzięczne autko, nieduże z zewnątrz, ogromne wewnątrz. Samochód naprawdę wielozadaniowy. Ja swoim woziłem motocykl! Prosty benzynowy silnik swoje pali (ja jeździłem niezbyt przepisowo, przy spokojnej jeździe spalanie jest akceptowalne), ale za to nie ma się w nim co zepsuć.
~bronek77@vp.pl
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
jak będzie jezdził jak do tej pory to myśle ze dobry zakup , mam małą działalnosc budowlaną jest super pakuje kupe gratów , odkurzam wyczyszcze super auto dla rodziny duzy wózek dziecięcy wpada do bagażnika nie składany i jeszcze kupa miejsca POLECAM troche pali w miescie ale cóż założę gaz i będzie ok
2,8
~m.wieckowski@sae.com.pl
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Bardzo ladny i jednocześnie mało urzyteczny. Mocno przekłamane wymiary przestrzeni wewnątrz (nie wchodzi paleta a powinna) Idiotycznie zaprojektowane funkcje elektroniki utrudniają życie kierowcy. Przednie nadkola urywaja się po wjechaniu w kałuże nawet po zastosowaniu mocniejszych spinek. Nigdy więcej Citroena.
3,1
~wito
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
zawieszenie za słabe na nasze drogi,drzwi przesuwane źle rozwiązane zamykanie i otwieranie (wciskanie dość mocno przycisku),jednocześnie przy zbyd częstym otwierniu i zamykaniu opuszczają się i trzeba interwencji blacharza, tylne odchylane szyby trzeszczą przy każdym dołku. Szyba pionowa częste uderzenia kamieniami spod kół innych pojazdów(pękniecia - minimalne ale widoczne)

Usterki Citroen Berlingo I

Citroen Berlingo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Franciszek
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
doskonałe autko dla drobnego biznesu i jako rodzinno - wycieczkowy pojazd , gorąco polecam dla rodzin z dziećmi , ładowność i doskonała widoczność tylo tatusiowie muszą sobie uświadomić , że nie są Hołowczycami .
~Magda
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Auto dość wygodne, jeśli chodzi o transport większych gabarytów czasami najlepiej ściągnąć krate, nawet przesunięcie do przodu i złożenie siedzeń nie pomogło przy dużym pudle, ogólnie samochód dość dobry i za dość dobrą cenę
~Bejo
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Zapłaciłem więcej za dobrze zadbany egzemplarz co ma potwierdzenie w braku usterek. Dobre auta kosztują więcej niż średnia cena ale są raczej w użytkowaniu bezproblemowe jak mój Berlingo.
~Dominik
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Narazie po 4mies ok. Miałem Partnera 1.4 ale to się nadawało tylko do miasta. 1.6 16V jest ok, wystarcza do wszystkiego.